Bu Altcoin Değerini 3 Milyar Dolara Yükseltti! 120 Milyon Dolarlık Yatırım!

Bu Altcoin Değerini 3 Milyar Dolara Yükseltti! 120 Milyon Dolarlık Yatırım!

Önde gelen mesajlaşma protokolü LayerZero’nun arkasındaki ekip olan LayerZero Labs, 120 milyon dolarlık bir B Serisi finansman turunun kapandığını duyurdu.  Altcoin için tura, aralarında a16z, BOND, Christie’s, Circle Ventures, OpenSea Ventures, Samsung Next ve Sequoia Capital’in de bulunduğu 33 yatırımcı katıldı . Şirtketin toplam değerlemesi 3 milyar dolara yükseldi.

LayerZero, birlikte çalışabilirliğe izin veren ve sayısız blok zincirinde kesintisiz zincirler arası mesajlaşmayı kolaylaştıran bir mesajlaşma protokolüdür. Merkezi olmayan uygulamaların (dApp’ler) birden çok blok zincirinde yaşaması için gereken temel altyapıyı sağlar. Geliştiriciler, LayerZero’dan yararlanarak, zincirler arası etkileşimleri kolaylaştırmak için bir aracıya ihtiyaç duymadan birden çok blok zincirinde var olan projeler oluşturabilir.

Bu turdan elde edilen fonlar, LayerZero’nun devam eden büyümesini artırmada ayrılmaz bir rol oynayacak ve LayerZero Laboratuvarlarındaki çalışan sayısını artırmanın yanı sıra APAC bölgesindeki varlığını derinleştirmek için kullanılacaktır. Bu genişleme, LayerZero’nun önde gelen mesajlaşma protokolü olarak varlığını daha da sağlamlaştırmasına ve dijital varlık ekosisteminin gelişimini küresel olarak desteklemesine olanak tanıyacak.

LayerZero Labs’ın Kurucu Ortağı ve CTO’su Ryan Zarick şu yorumu yaptı:

Kullanıcıya yönelik tek bir uygulamanın Solana’nın hızından, Ethereum’un güvenliğinden ve Arweave’in ucuz dosya deposundan yararlanırken aynı zamanda tamamen soyutlanabileceği bu, tüm blok zincirlerini sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayan ve sınıfının en iyisi bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için çeşitli blok zincirlerinde zincirden bağımsız uygulamaların oluşturulmasını sağlayan LayerZero protokolü tarafından mümkün kılınan vizyonumuzdur. üzerine inşa etme bitti; gelecek çok yönlü zincir uygulamalarında.

Lansmanından bu yana ilk yılda, LayerZero’nun platformu üstel bir büyüme yaşadı. 30’dan fazla zincirde iki milyondan fazla mesajın iletilmesini kolaylaştırdı, Kilitli Toplam Değerde (TVL) 7 milyar doların üzerinde güvenceye aldı ve 6 milyar dolardan fazla işlem hacmini işledi. LayerZero, 10.000’den fazla benzersiz uygulama ve yüzbinlerce benzersiz son kullanıcı ile test ağında 30.000’den fazla ve ana ağında 3.500’den fazla sözleşme konuşlandırıldığını gördü.

Yatırımcı Sözleri:

a16z kripto

“Artık kripto ve web3’ün geleceğinin çok zincirli olduğuna dair hiçbir şüphe yok. LayerZero bunu mümkün kılan kritik bir altyapı oluşturdu. LayerZero halihazırda büyük ekosistemler arasında yerel köprülerden daha fazla işlem gerçekleştiriyor . Zincirler arasındaki engelleri ortadan kaldıran LayerZero ekibini desteklemeye devam edin.” 

Sekoya Başkenti

“LayerZero, platformunda artan sayıda geliştirici ve uygulamanın kanıtladığı gibi, kripto için önemli bir altyapı haline geliyor. Ekibin teknik becerisinden etkilenmeye devam ediyoruz ve kripto ekosistemini güçlendirirken LayerZero ile ortaklığımızı derinleştirmekten gurur duyuyoruz . .” 

LayerZero Laboratuvarları Hakkında

LayerZero Labs, lider blockchain mesajlaşma protokolü LayerZero’nun arkasındaki ekiptir. LayerZero’nun gelişmiş mesajlaşma altyapısı, 30’dan fazla blok zincirini sorunsuz bir şekilde birbirine bağlar ve kullanımı kolay tek bir arayüzden şeffaf ve güvenli zincirler arası mesajlaşmayı kolaylaştırır. LayerZero üzerine inşa eden geliştiriciler, birleşik bir dijital varlık ekosisteminin kurulmasına yol açacak olan birlikte çalışabilir, çok zincirli dApp’ler oluşturabilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap