Bu Altcoin En Büyük Yükseltmesini Duyurdu!

Ankr, ''ANKR Network 2.0'' yükseltmesini tanıttı...

Bu Altcoin En Büyük Yükseltmesini Duyurdu!

Dünyanın önde gelen Web3 altyapı sağlayıcılarından biri olan Ankr, yeni teknik incelemede “Web3 altyapısı için merkezi olmayan bir pazar yeri” olarak tanımlanan Ankr Network 2.0’ı tanıttı. Yükseltme, Web3 büyümesinin arkasındaki kritik altyapı olarak hizmet eden eksiksiz bir merkeziyetsiz ürün ve hizmet paketi getiriyor.

Web3’ün, temel blok zincirleri için sunucu (Node) altyapısının çoğunluğunun merkezi şirketler ve veri merkezleri tarafından barındırıldığı için güçlendiricilerinin iddia ettiği kadar merkeziyetsiz olmadığına dair uzun süredir endişeler var. Ankr 2.0, bu önemli sorunu, bağımsız düğüm operatörlerinin geliştiricileri ve dApp’leri blok zincirlere bağlamasına ve bunu yaparken ödüller kazanmasına olanak tanıyan bir protokol olan yeni merkezi olmayan web hizmetleri ile çözüyor.

Ankr Coin Pazarlama Direktörü Greg Gopman konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Ankr 2.0, Web3’ün bir kez ve herkes için merkeziyetsiz hale gelmesi için eksik olan bağlantıdır. Blok zincirlerinin tek bir ağ üzerinde birden fazla altyapı sağlayıcısı ile çalışmasına izin vermek, hem hız, hem güvenilirlik hem de ademi merkeziyetçilik açısından her zaman hayal olmuştur. Şimdi Ankr Ağı ile bunların hepsi mümkün. Sektörün önümüzdeki yıllarda kitlesel benimsemeyi kaldırabilecek bir altyapıya yönelik yenilik yapmaya devam etmesi büyük bir ilerleme”

ANKR coin nedir?

Ankr coin, kolay ve uygun fiyatlı blok zinciri düğüm barındırma çözümleri sağlamak için paylaşılan kaynakları kullanan bir çözüm olarak ortaya çıkıyor.

2017 yılının kasım ayında kurulan Ankr coin, pazarda bulunduğu süre içerisinde, paylaşılan kaynakların kullanılmasıyla konteyner tabanlı bulut hizmetleri için bir pazar oluşturdu.

Ankr, daha özel ve güvenli merkezi olmayan internet olan Web3’ün geliştirilmesi konusundaki çalışmalarının bir parçası olarak daha fazla blok zinciri protokolünü desteklemeyi amaçlıyor.

ANKR’de blok zinciri düğümlerini barındırmak, herhangi bir merkezileştirme sorununu ve tek hata noktasını ortadan kaldırır. Halka açık blok zincirleri topluluklarla bağlantı kurabilir ve ağlarına daha fazla yardım sağlayabilir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap