Bu Altcoin Fiyatı Yükseliş Gösteriyor! Günün En İyi Kripto Parası Oldu!

Bu Altcoin Fiyatı Yükseliş Gösteriyor! Günün En İyi Kripto Parası Oldu!

Conflux (CFX/USD) fiyatı, kripto para birimlerinin toparlanmasıyla üst üste ikinci günde yükseldi. Geçen haftaki en düşük seviyenin yaklaşık %47 üzerinde olan 0,2093 dolara sıçradı. Binance‘e göre CFX, Pazartesi günü en iyi performans gösteren kripto para birimi oldu. Diğerleri, son 24 saatte %30 artan Synthetix (SNX), Alchemy Pay (ACH) ve Maker (MKR).

Federal Rezerv faiz artışları

Conflux fiyatının yükselmesinin ana nedeni, son zamanlarda elde ettiği popülerlik ve bu popülerlik ile birlikte piyasanın iyimserliğe doğru gitmesidir. Federal Rezerv’in daha önce beklendiği kadar şahin olmayacağı düşünülmeye devam ediyor. Çoğu analist, piyasadaki durumun değişmekte olduğunu göz önünde bulundurarak Fed’in önümüzdeki toplantılarda daha temkinli olacağına inanıyor.

Cuma günü yayınlanan veriler, ekonominin Şubat ayında 300.000’den fazla iş eklemesiyle Amerikan işgücü piyasasının hala güçlü olduğunu gösterdi. Ücret enflasyonu hafiflerken işsizlik oranı yaklaşık %3,6’da kaldı. Analistler, Amerika’daki enflasyonun Şubat ayında yüksek bir seviyede kaldığına inanıyor.

Bir notta, Goldman Sachs analistleri, Fed’in bu ay faiz oranlarını bir önceki tahmin olan %0,50 yerine %0,25 oranına çekeceğine inanıyor. Bu görüş, JP Morgan ve ING gibi diğer önemli bankalardaki analistler tarafından paylaşılıyor.

Çoğu dönemde, kripto para birimleri, Fed’in daha az şahin olduğu bir dönemde iyi sonuç verme eğilimindedir. Bu, yatırımcıların neden Bitcoin ve Conflux gibi paraları satın aldıklarını açıklıyor. Diğer bir neden ise Amerikalı düzenleyicilerin Circle dahil tüm SVB mudilerinin paralarını alacaklarını söylemeleri. Circle’ın USD Coin’i, şirketin SVB’de 3 milyar dolardan fazla parası olduğunun ortaya çıkmasının ardından hafta sonu çivisini kaybetti.

Conflux son birkaç ayda manşetlere taşındı. En önemli haberi, DWF Laboratuvarlarından 10 milyon dolar toplamış olmasıydı. Ayrıca Instagram’ın Çin versiyonuna da entegre edilmiştir.

Tradingwiew’e göre CFX Grafiği

Günlük grafik, CFX fiyatının son birkaç haftadır güçlü bir düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Bu dönemde %61,8 Fibonacci Düzeltme seviyesinin altına inmeyi başardı. Bu satış son iki gün içinde hafifledi ve bu da kripto paranın fiyatını %50 düzelme seviyesinin üzerine çıkardı. 50 günlük üstel hareketli ortalamanın üzerinde kalıyor.

Bu nedenle Conflux, 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde olduğu sürece pozitif kalacaktır. Bu olursa, alıcılar kilit direnç seviyesini 0,25 $ olarak hedeflediğinden, Conflux fiyatı muhtemelen yükselmeye devam edecek. 0,170 dolardaki desteğin altına hareket, yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap