Bu Altcoin Gelişmeye Ve Büyümeye Devam Ediyor! En Çok Geliştirilen 10 Altcoin

Bu Altcoin Gelişmeye Ve Büyümeye Devam Ediyor! En Çok Geliştirilen 10 Altcoin

Kripto kışına rağmen altcoin projeleri kendilerini geliştirmeye devam ediyor. Binance CEO’su CZ’nin söylediği gibi, ayı sezonu inşa etme zamanıdır. Ayı sezonunda inşa edilir ve boğa sezonunda meyveler toplanır.

Github geliştirme etkinlikleri tablosu yayınlandı ve Lido Dao (LDO) ön plana çıkmayı başardı. LDO coin en çok geliştirme etkinliğine sahip kripto para olarak zirvede ki yerini aldı. Geçtiğimiz ay lider olan Cosmos (ATOM) ise 3. sıraya yerleşti. Polkadot (DOT) 5. sıraya yerleşirken, Filecoin (FIL) ise 7. sıradaki yerini aldı. Avalanche (AVAX), İnternet computer (ICP) ve Aptos (APT) ise daha az geliştirme etkinliği gördü.

LDO coin rakiplerini birçok alanda geri bırakıyor

BenGCrpypto isimli kripto para analisti en çok etkileşim alan 10 DeFi altcoini paylaştı. LDO burada da en çok aktivite alan kripto para birimleri arasında ilk sırada bulunuyor.

Son 30 gün içinde Geliştirme Etkinliğine göre En İyi 10 DeFi altcoin projesi. Geliştirme faaliyeti gibi temellere göre, orta düzeyde piyasa değerine sahip çok sayıda iyi proje var. LDO, Uniswap (UNI), Osmosis (OSMO), Balancer (BAL), e-Radix (EXRD), Centrifuge (CFG), Synthetix (SNX), Maker (MKR) ve UMA (UMA).

Lido Dao (LDO) TVL’de Birinci Sırada

Bucoinedir.com olarak sizlere bildirdiğimiz üzere, 3 ay önce toplam kilitli değer açısından 5 milyar dolar ile 4. sırada bulunan Lido Dao (LDO), haberi hazırlarken 9.93 milyar dolar toplam kilitli değer (TVL) ile 1. sırada bulunuyor. En yakın rakibi olan MakerDAO’ya 1.4 milyar dolarlık bir TVL farkı atmıştır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap