Bu Altcoin Gizemli Paylaşım Yaptı! Yarın Büyük Gün!

Web3 altyapı sağlayıcısı ANKR coin, resmi twitter hesabından gizemli bir paylaşım yaptı. Önemli altcoin haberini sizleri çin derledik...

Bu Altcoin Gizemli Paylaşım Yaptı! Yarın Büyük Gün!

Bildiğiniz gibi zaman zaman kripto para projeleri, twitter hesapları üzerinden gizemli paylaşımlar yapıyor ve böylece heyecan yaratıyor. Çoğu zaman bu tür gizemli paylaşımlar yeni bir ortaklığa veye ürüne işaret ediyor. Yapılan bu ortaklıklar veya ürünler altcoin fiyatında yükselişler getiriyor.

Son gizemli paylaşımı yapan kripto para projesi ANKR oldu. Ankr coin ekibi yarını işaret etti. Bu haber yatırımcılarda heyecan yarattı.

ANKR, en büyük web3 altyapı sağlayıcılarından biridir. Binance ve birçok şirket tarafından destekleniyor ve kullanılıyor.

Ankr geçtiğimiz haftalarda Microsoft ile işbirliğine yaptığını duyurmuştu.

Ankr coin nedir?

Ankr (ANKR); dapps, barındırma düğümleri veya staking yoluyla herkesin blok zinciri ekosistemlerine katılmasını kolaylaştırmayı ve uygun fiyatlı hâle getirmeyi amaçlayan, Ankr’ı çalıştıran Ethereum token’ıdır. Ankr hem bir Web3 altyapısı hem de zincirler arası stake yapmayı mümkün kılan bir DeFi platformudur. ANKR token‘ı, Ankr platformundaki düğüm dağıtımı ve API hizmetleri için ödeme yapmak ve zincir yönetişimine katılmak amacıyla kullanılabilir. Ayrıca ağ katılımcıları için sigorta görevi görür.

Ayrıca ANKR dışında başka kripto para haberleri de var.

Diğer altcoin haberleri;

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap