Bu Altcoin İçin Önemli Tarih Yaklaşıyor!

Stepn için kritik tarih yaklaşıyor? Green Satoshi Token nasıl etikelenecek?

Bu Altcoin İçin Önemli Tarih Yaklaşıyor!

Solana ağında çalışan bir altcoin projesi olan Stepn için kritik tarih yaklaşıyor? Green Satoshi Token nasıl etikelenecek?

STEPN’in Çin anakara kullanıcılarına yönelik hizmetlerini kapatması yaklaşıyor. Çin hükümetinin düzenleyici politikaları nedeniyle, STEPN bu yıl Mayıs ayında Çinli kullanıcı hesaplarına GPS sağlamayı bırakacağını açıklamıştı. 26 Mayıs’ta yapılan duyurunun ardından, STEPN ve ilişkili Green Satoshi Token (GMT) fiyatları, fiyatlardaki düşüşle tepki verdi.

STEPN, Çin Temelli Hesapları 15 Temmuz’dan İtibaren Temizleyecek

STEPN yönetiminin Çin’deki tüm hesapları kaldırmaya yönelik son tarihi önümüzdeki hafta 15 Temmuz olarak belirlendi. Açıklamada ekip, kuruluşundan bu yana Çin anakarasında herhangi bir işle meşgul olmadıklarını söyledi. STEPN, uyumluluk yükümlülüklerine her zaman büyük önem vermiştir.

Bu arada, 15 Temmuz’daki gelişme, kripto para biriminin fiyatı üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Son zamanlarda, kripto borsası Huobi’nin Çin’den çıkışının gelirleri üzerinde büyük etkisi oldu. Çin’deki kripto yasağı, Huobi’yi milyonlarca Çinli kullanıcı hesabını platformundan kaldırmaya zorladı. Bunun borsanın gelirinde büyük bir düşüş yarattığına inanılıyor.,

Yatırımcı topluluğu da 15 Temmuz tarihini yakından izliyor. Bir kripto analisti olan Ahmad Manasrah, Çin hesapları temizlendikten sonra STEPN fiyatlarında bir düşüş görmeyi beklediğini söyledi . STEPN fiyatının 0.70$ aralığına düşmesini bekliyor. Analist konuya yönelik şu açıklamaları yaptı.

“15 Temmuz’da GMT, Çin anakarasındaki tüm hesapları temizleyecek. Bunun piyasaya ne kadar etkisi olur bilemiyorum. Ancak teknik açıdan, fiyatların 0,70 dolara düşmesini bekliyorum.”

Çin Açıklamasından Sonra STEPN Fiyat Düşüşü

26 Mayıs’ta duyuru yapıldıktan sonra, STEPN fiyatı 1,20 $’dan 0,80 $ seviyelerine büyük ölçüde düştü. CoinMarketCap’e göre, STEPN fiyatı son 24 saatte %0.13 artışla 1.01$’dan işlem görüyor. Duyuru öncesinde 825 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipken 613 milyon dolara ulaşan STEPN piyasası son zamanlarda toparlanamadı.

Önemli gelişmelerden haberdar olmak için kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.