Bu Altcoin, Web3 Hızlandırıcı Programı Başlattı!

Bu Altcoin, Web3 Hızlandırıcı Programı Başlattı!

Açık kaynaklı bir web3 platformu olan Lisk (LSK) , yeni bir hızlandırıcı programı tanıttı . Program, web3 çözümlerinin geliştirilmesini finanse etmeye yardımcı olmak için proje başına 250.000 CHF’ye (270.000 $) kadar hibe sağlayacaktır.

Lisk (LSK) için Javascript Yazılım Geliştirme Kiti, Lisk ile birlikte çalışabilen web3 ve yan zincir uygulamaları oluşturma sürecini kolaylaştırır. Ayrıca Lisk’in teknoloji yığını geliştirmesi teşvik edilecek ve hızlandırıcı program aracılığıyla web3 inovasyonu desteklenecektir.

Web3 teknolojilerini dahil etmek için çok yıllı bir planı olan girişimler, Lisk Accelerator Programının kapsamına girer. Lisk, özellikle belirli uygulamalar için blockchain çözümleri geliştiren girişimleri desteklemeye isteklidir.

İki bölümden oluşan program için ilk başvurular alınmaya başlandı. İlk aşama 20 Mart 2023’ten 30 Haziran 2023’e, ikinci aşama ise 1 Eylül 2023’ten 30 Kasım 2023’e kadar sürecek. Lisk CEO’su Max Kordek, konuya yönelik şu açıklamayı yaptı;

“Web3 uygulamaları, finanstan sağlık hizmetlerine ve tedarik zinciri yönetimine kadar birçok sektörü alt üst edebilir. Aracıları ortadan kaldırabilir ve güvene dayalı olmayan etkileşimlere olanak tanıyarak maliyetleri azaltabilir ve verimliliği artırabilirler. Tamamen yeni iş modellerinin yaratılabileceğine inanıyoruz. Lisk Accelerator, bunları bulma ve destekleme yöntemimizdir.”

Lisk ekosisteminde yeniliği teşvik etmek için Lisk Hızlandırıcı Programı aktif olarak birlikte çalışacak deneyimli geliştiriciler ve işletme sahipleri arıyor. Programa kabul edilen girişimler, mentorluk, finansman, ağ oluşturma ve pazarlama gibi kaynaklara erişebilecek. Dört finansman seviyesi vardır:

Lisk Accelerator Programı ile web3 geliştirme ekipleri, fikirlerini hayata geçirmek için ihtiyaç duydukları rehberliğe, kaynaklara ve sermayeye erişebilecek. Başarılı projeler, Lisk’in büyüyen web3 ekosisteminde yeniliği teşvik etmeye yardımcı olurken, tüm kârları koruyarak elde ettikleri tüm sermayeyi koruyacaktır.

LSK coin $1.07 işlem görüyor.

Daha fazla bilgi için www.lisk.com/accelerator adresine bakın .

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap