Bu Altcoinler de Önemli Gelişmeler Var! Haftalık Altcoin Haberleri

Bu Altcoinler de Önemli Gelişmeler Var! Haftalık Altcoin Haberleri

Bugün ve geçtiğimiz günlerde birkaç altcoin‘de önemli gelişmeler yaşandı. Sizler için bu önemli gelişmeleri derledik. İşte haftalık altcoin haberleri,

Sandbox 2 gün içerisinde 2 ortaklık kurdu

The Sandbox (SAND) Coin, Güney Kore’de bulunan KEB Hana Bank ve ünlü erkek dergisi Playpoy ile ortaklık kurdu.

Keb Hana Bank ile kurulan bu ortaklık ile yeni bir tür etkinlik pazarlaması başlatılmış olacak. 

The Sandbox, Playboy’un oyun, sosyal ve programlanmış etkinliklerin yanı sıra firmanın gelecekteki NFT koleksiyon sürümlerine ev sahipliği yapacak bir MetaMansion’ı piyasaya sürerek Web3 tekliflerine ekleme yapmaya hazırlanıyor.

Ripple NFT platformu başlatıyor

Ripple (XRP), yeni NFT platformunu başlatmak için CrossTower ile ortaklığını duyurdu.

ETH sayesinde LDO fiyatı yükseldi

Ethereum ağı, PoS yükseltmesini tamamlamaya yaklaştıkça, LDO coin fiyatı aylık kazancını %45’in üzerine taşıdı. Bu kazanımla LDO fiyatı şu anda 0.6186 dolardan işlem görüyor.

ApeCoin Testleri tamamladı

ApeCoin’in Otherside Metaverse projesi yükleme testini tamamladı. Otherside Metaverse, kullanıcıların satın aldıkları NFT’leri sergileyebilecekleri bir metaverse’dür.

Polkadot ve Revolut ortaklığı

 Fintech devi Revolut, Polkadot’un Web3 Vakfı ile ortak eğitim girişimleri başlattığını duyurdu. Yapılan bu ortaklık ile beraber Revolut, ‘Öğren ve Kazan’ eğitim kurslarının başlattı. Detaylandırmak gerekirse yeni kurslar Polkadot ile birlikte tasarlanmış olup söz konusu program, kursları tamamlayan ve kursun sonundaki sınavı geçen öğrencilere 15 dolara kadar ödül verecek.

48 Proje Polygon’u (MATİC) Seçti

Çöken Terra Ağı üzerine inşa edilen OnePlanet ve Derby Stars gibi 48 farklı kripto projesi , Ethereum Layer 2 protokolü Polygon’a (MATİC) geçti.

DappRadar Solana’ya dikkat çekti

DappRadar, Solana’nın (SOL) potansiyel olarak, takas edilemeyen belirteçler (NFT’ler) için önde gelen blok zinciri olarak Ethereum’u (ETH) geçebileceğini söylüyor.

Yeni bir raporda DappRadar, Solana’nın kripto pazarındaki son yaygın düşüşe rağmen NFT alanında iyi performans gösterdiğini tespit etti.

İlginizi Çekebilir; Fintech devi Revolut, Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu!

Her türlü gelişmeden anında haberdar olmak için YoutubeTwitter ve Telegram kanalımızı takip edebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap