Bu Altcoinler Önemli Gelişmeleri Duyurdu!

Bu Altcoinler Önemli Gelişmeleri Duyurdu!

Bildiğiniz gibi dün birkaç DeFi odaklı kripto para birimi bugünü işaret ederek önemli haberlerin sinyalini vermişti. Altcoinler önemli gelişmeleri açıkladı. Bizde Sizler için bu gelişmeleri derledik.

ZkSync, Era Mainnet’i duyurdu.

Geliştiriciler ve üyeler bundan sonra  zkEVM’nin altyapısını kullanabilmek için fon oluşturabilecek ve ağlar arası bağlantı yapabilecekler. zkEVM’nin kullandığı toplamalar, Ethereum ağında ki işlemlerini artık zkSync katman-2 ağına taşıyarak ölçeklenmesine izin verecek.

Ankr coin yeni ortaklığı duyurdu.

Ankr, uygulama zinciri altyapısını güçlendirmek için Luganodes ile bir ortaklık duyurdu.

Xapo Bank’tan Dev Atılım

Xapo bank, USDC para yatırma ve çekme işlemlerini etkinleştiren ilk tam lisanslı banka oldu.

Nasdaq Yeni Hizmeti Duyurdu!

Nasdaq, kripto para saklama hizmetini başlatarak kripto teklifini genişletmeyi planlıyor.

İnjective Protocol (INJ)

İnjective protocol, kurumsal düzeyde test ağı pazarları başlatmak için Pyth’in entegrasyonunu duyurdu.

İnjective protocol nedir?

Injective Protocol, katman-2 platformunda çalışan merkezi olmayan bir türev ticaret protokolüdür. İnjective, cari piyasalar spotları , kalıcı takasları , vadeli işlemleri ve opsiyonları içerir. (ancak bunlarla sınırlı değildir.) 

Injective, keyfi türev piyasalarında izinsiz ticarete olanak tanıyarak bireylerin istedikleri herhangi bir türev piyasasını oluşturmasına ve ticaret yapmasına olanak tanır. Katman-2 protokolü olduğu için, Injective’in merkezi olmayan değişim protokolü, Cosmos SDK (yazılım geliştirme kiti) kullanılarak katman-1 protokolü Tendermint’in üzerine inşa edilmiştir . 

Injective, anında yürütme ile 1-2 saniyelik bir blok süresine sahiptir ve her blok, Tendermint kullanarak 10.000 adede kadar işlemi işleyebilir. Ek olarak, Protokol, ağının gaz ücreti almadığını ve bu da işlemleri kullanıcılar için daha uygun maliyetli hale getirdiğini söylüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap