Bu Metaverse Altcoin Yeni Literatürünü Yayınladı!

Apecoin yeni Litepaper'ini yayımladı...

Bu Metaverse Altcoin Yeni Literatürünü Yayınladı!
Metaverse virtual reality, augmented reality technology world connection. Man using VR glasses touch map.

Metaverse ve NFT sektörü ilgi çekmeye devam ediyor. En çok ilgi duyulan sektörlerin başında gelen metaverse ve NFT’ler büyük şirketlerden de yüklü yatırımlar alıyor. En büyük metaverse ve NFT coinlerinden biri olan ApeCoin‘in arkasındaki şirket Yuga Labs, yeni bir litepaper yayınladı;

Yuga Labs Yeni Litepaper Yayınladı

Bored Ape Yacht Club gibi büyük NFT projeleri ile büyük bir üne kavuşan şirket daha sonra Otherside adında kendi metaverse evrenini oluşturacaklarını açıklamıştı;

Yuga Labs, yazılım şirketi Improbable ile geliştirilmekte olan metaverse platformu için bir başlangıç ​​kılavuzu olan Otherside literatürünü yayınladı.

Yuga Labs, metaverse projesi Otherside için projenin vizyonu, geleceği ve etiğiyle ilgili bir belge yayınladığını duyurdu.

Bu belge, bir başlangıç ​​kılavuzu olarak hizmet ediyor. Platformun temel ilkelerini, geliştiricilerinin yeteneklerini ve topluluk oluşturma olanaklarını kapsıyor.

Çevrimiçi alanı oluşturmak için İngiltere merkezli oyun geliştiricisi Improbable ile birlikte çalışan Yuga Labs, metaverse platformunu geliştirmek Litepaper’ı bir basamak taşı olarak görüyor.

Şirket, platformun geliştirilmesinde açık, şeffaf ve yinelemeli bir tutum sergileyeceğini, bunun da doğru bir seyir izlemesini sağlayacağını dile getirdi.

Ayrıca hatırlatacak olursak, geçtiğimiz mayıs ayında Yuga Labs’ın metaverse projesi Otherside NFT’leri saatler içinde tükenerek rekora imza atmıştı.

Her türlü gelişmeden anında haberdar olmak için YoutubeTwitter ve Telegram kanalımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.