Bu Yaşananlar Bitcoin’i Mega Yükselişe Götürecek! (UZUN VADEDE)

Bu Yaşananlar Bitcoin’i Mega Yükselişe Götürecek! (UZUN VADEDE)

Bankalar çöküyor, Fed sıkı para politikasını gevşeyen para politikasına çeviriyor. Peki bunlar neye işaret ediyor?

Öncelikle 2008 krizini hatırlamamız lazım. Dünyanın en büyük 4. bankası olan ”Lehman Brothers”, iflas etti. Bu çöküş ABD kulelerinde yeni iflas dalgalarını beraberinde getirdi. ABD 200 yıl boyunca 870+ milyar baz merkez bankası doları basmışken, bu krizden sonra sadece 4 yıl içinde miktarı 4 trilyon dolara çıkardı. Yani 200 yılda bastığı paranın 4 katını sadece 3-4 yılda bastı. Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto bu yaşananlardan sonra bitcoini icat etti. Bu yaşananlar Bitcoin’i mega yükselişe götürebilir. Nasıl mı? Altta bulunan video da tüm detaylara yer verilmiştir.

Bitcoin, özgürlüğün para birimidir. Tüm geleneksel finans sisteminde bulunan hatalar ders alınarak yaratılmıştır. Fakat bulunduğumuz yıllarda uzun vade yatırım yapmayanlar gerçek fırsatı kaçırabilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap