Call Of Duty Geliştiricileri, ImmutableX’te (IMX) Yeni Oyun Başlatmayı Planlıyor!

Call Of Duty Geliştiricileri, ImmutableX’te (IMX) Yeni Oyun Başlatmayı Planlıyor!

Son raporlara göre, Call of Duty geliştiricileri , bu yılın sonlarında ImmutableX blok zincirinde Kaidro adlı yepyeni bir oyun başlatmak için hazırlanıyorlar .

Gadget-Bot’un kurucu ortakları Peggy Chung ve Robert Simons, on yılı aşkın süredir devasa bir bilimkurgu evreni olan Kaidro’yu geliştiriyor. En son çabaları, oyunu Web3 ağına getirmeyi ve onu Ethereum ölçeklendirme ağında bir PC rol yapma oyununa (RPG) dönüştürmeyi içeriyor.

“Kaidro” evreninde oyuncular kendilerini, güçlü sihirbazların ve makine kullananların şiddetli savaşlara girdiği kıyamet sonrası bir gezegende bulacaklar. Oyun, çeşitli haritalarda hedefleri tamamlamak için yarışan ve aynı anda rakip takımları savuşturan üç oyuncudan oluşan üç takımın heyecan verici bir PvP, PvE ve görev karışımını sunacak.

Kaidro Game Set, Oyun Endüstrisinde Devrim Yaratacak

Simons’un belirttiği gibi, merakla beklenen Kaidro oyunu, karakter sahipliğine yönelik benzersiz yaklaşımıyla oyun endüstrisinde devrim yaratmaya hazırlanıyor. Bu oyunda, her bir değiştirilemez token (NFT), oyunculara mech’ler ve pilotlardan ruh muhafızlarına kadar her şey dahil olmak üzere belirli bir klandan oynanabilir bir karaktere özel erişim sağlayacaktır.

Kaidro’nun arkasındaki geliştirme ekibi, oyunun şu anda yalnızca PC’de mevcut olmasına rağmen, oyuncuların buna sonunda akıllı telefonlarından erişebileceğini doğruladı. Ayrıca oyuncular, oyun içerisinde belirli karakterleri elde etme seçeneğine de sahip olacak.

Haberlere göre Kaidro ekibi, Kaidro NFT’lerine yatırım yapmadan önce denemek isteyenler için oyunun oynaması ücretsiz bir sürümünün de sunulacağını duyurdu.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap