Cardano (ADA) Akıllı Sözleşmeleri, Önceki Tüm Rekorları Aştı!

Cardano ağı için önemli veriler geldi...

Cardano (ADA) Akıllı Sözleşmeleri, Önceki Tüm Rekorları Aştı!

Cardano (ADA), Eylül 2021’de kendi blokzincirini akıllı sözleşmeler özelliğini içerecek şekilde güncelledi ve blok zincirinin daha hızlı büyümesini ve çalışmasını sağladı. Cardano Blockchain Insights’a göre , tanıtımının ardından Temmuz ayında 2000 akıllı sözleşmeye ulaştı. Son güncelleme olan Vasil hard fork, ufuktaki plutus betikleri ile 2 Ağustos’ta 3000 akıllı sözleşmeye ulaşmasını sağladı .

Cardano (ADA) Vasil HardFork

Kullanıcılara 1 Ağustos’ta Hoskinson tarafından Vasil hard fork yükseltmesinin son testten geçtiği ve daha fazla gecikme öngörmediği konusunda güvence verildi.

Cardano’nun mucidi, işlerin başarılı ve metodik olarak doğru yönde ilerlediğini açıkladı. Böylece, bir nevi testin sonuna yaklaşıyoruz. Bu nedenle, herhangi bir taze bilgi eksikliğinden dolayı daha fazla gecikme olmayacak gibi görünüyor, Birkaç uç sorunu kaldı. Cardano ekibi, Ağustos ayının ortasında ek bilgiler içeren bir güncelleme sunmaya hazır olmayı bekliyor.

Ek olarak, dünyanın ilk dijital varlıklar bankası olan Sygnum, Cardano blok zincirinin yerel parası olan ADA’yı 2 Ağustos’ta banka düzeyinde stake yatırımları portföyüne ekledi. Yeni hizmetin müşterileri mevcut cüzdanlarını kullanarak Cardano’yu stake edebilir ve getiri kazanabilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap