Cardano (ADA) Coine İlgi Artıyor! Balinalar Alıyor!

BSC balinaları ADA coine yoğun ilgi gösteriyor!

Cardano (ADA) Coine İlgi Artıyor! Balinalar Alıyor!

Bir kripto analisti, yedinci en büyük kripto para birimi Cardano (ADA) için büyüyen bir zincir içi trend tespit ediyor. Yayınladığı bir tabloya göre, Cardano’nun büyük işlemleri 2023’ün başından bu yana artan bir trendin sinyallerini verdi.

Cardano ağında, 100.000 doları aşan büyük ADA işlemlerinin hacminin artmakta olduğunu kaydetti.

#Cardano ağında 100.000 doları aşan büyük #ADA işlemlerinin hacmi artıyor!


Bu eğilim, kurumsal yatırımcıların ve $ADA balinalarının artan katılımını göstererek yatırım stratejilerine ışık tutuyor.

IntoTheBlock’a göre 100.000 doları aşan “büyük işlemler” genellikle balinaların eylemleri için bir vekil görevi görür. Bu istatistikteki bir artış, bu grup sahipler tarafından yapılan önemli miktarda alım veya satımın sonucu olabilir.

Balinalar veya büyük sahipler, indirimli olarak daha fazla varlık biriktirmek için sıklıkla piyasa kayıplarından veya konsolidasyon dönemlerinden yararlanır.

Cardano (ADA), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %3,52 düşüşle 0,324 dolardan işlem gördü.

WhaleStats’a göre Cardano, son 24 saatte en büyük BSC balinaları arasında en çok satın alınan varlıklar arasında yer aldı.

DefiLlama verileri, Cardano’nun DeFi ekosisteminin, TVL veya kilitli toplam değer 403,91 milyon ADA ile yeni zirvelere ulaştığı için önemli miktarda giriş gördüğünü gösteriyor. Cardano’nun TVL’si, dolar değeri olarak 131,49 milyon dolara eşittir ve en büyük hakimiyete sahip olan Minswap DEX, bu TVL’nin %33,32’sinden fazlasını oluşturmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap