Cardano (ADA) Önemli Bir Dönüm Noktasını Geçti!

Cardano (ADA) Önemli Bir Dönüm Noktasını Geçti!

Cumartesi günü Cardano (ADA),  4 milyon cüzdan dönüm noktasını geçti. Bu vesileyle Crypto Capital Venture’un kurucusu Dan Gambardello, Cardano’nun Ethereum’dan daha iyi konumlandığını belirtti. Bunu, ADA coinin fiyatında belki de 15$’a varan önemli bir artışın habercisi olabilecek önemli bir olay olarak görüyor.

Dan Gambardello, 25 Mart’ta Cardano cüzdanlarının sayısının 4 milyon olan “tarihi dönüm noktasını” geçtiğine dair heyecan verici haberi tweetledi. Ayrıca ADA fiyatına yönelik tahminler yaptı ve yakın tarihli bir YouTube videosunda bunun neden bu kadar önemli olduğunu açıkladı.

Geçmiş araştırmasının ışığında, Ethereum olaylarına dayalı olarak Haziran 2020’de fiyat 0,08 $’dan işlem görürken ADA’nın en yüksek seviyesi olan 3 $’ı doğru bir şekilde tahmin etti. Dan Gambardello, ADA coin fiyatını tahmin etmek için bir kez daha Ethereum istatistiklerini kullandı.

Ethereum İddiası ile Eşit

Bulgularına göre, Ethereum’un 2017’de 4 milyon dolarlık piyasa değeri 21 milyar dolar, Cardano’nunki ise 12 milyar dolar. Yükseliş sırasında, hem Ethereum hem de Cardano’nun piyasa değeri 100 milyar doların üzerine çıktı.

Bir sonraki boğa piyasasında ADA’nın fiyatının 15 dolara yükseleceğini ve piyasa değerinin 500 milyar dolara yaklaşacağını söylüyor. Cardano’nun üstün bir blockchain olduğunu ve projedeki son gelişmelerin Ethereum ile tutarlı olduğunu düşünüyor .

Cardano’nun ölçeklenebilirliği ve Vasil hard fork’undan sonraki iyileştirilmiş projeleri ve yaklaşan ilerlemeleri Dan Gambardello tarafından vurgulandı. 0,33 doların üzerinde başarılı bir kırılma ile ADA için bir sonraki ana direnç seviyesi 0,45 dolar. Bu yazı itibariyle ADA’nın fiyatı, önceki güne göre %1,74 düşüşle 0,3553 $ oldu.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap