Cardano Tabanlı Bu Proje, Mark Cuban’ı Yatırımcıları Arasında Sayıyor!

Cardano Tabanlı Bu Proje, Mark Cuban’ı Yatırımcıları Arasında Sayıyor!

Korkulan kripto kışı hala etkisini gösterirken, Cardano tabanlı bir proje olan Book.io, girişim sermayesi dünyasından üst düzey yatırımcıları ortağı olarak çekiyor. Başlangıç tarafından yapılan son açıklamaya göre, milyarder yatırımcı Mark Cuban’ın da yatırımcıları arasında olduğu biliniyor.

Mark Cuban’ın sadece proje için para yatırmakla kalmadığı, aynı zamanda değerli tavsiyeler sağladığı ve firmaya bağlantılar oluşturmasında da yardımcı olduğu belirtiliyor. Book.io, kitapları ve farklı formlardaki medyayı sürekli olarak zincir üzerinde yaşatmaya adanmıştır.

Kitaplar, farklı zincirlerde NFT’ler olarak damgalanır, ancak kitap damgalama sayfasının bir görüntüsüne göre çoğu başlık Cardano’da yerleşiktir. Girişim, Joshua Stone ve Ben Illian tarafından ortaklaşa kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana büyüme yolu çizmiş ve Ingram Content Group gibi diğer yatırımcıları çekmiştir.

Lansmanın ilk birkaç ayında, Book.io, net satış gelirleri olarak 250.000 dolardan fazla bir gelir elde etti ve ikincil piyasa satışlarından günlük telif hakları üretmeye devam ediyor. Küresel olarak kabul edilebilir temellere sahip canlı bir iş modeli sunan platform, bugüne kadar ivme kazanmaya devam ediyor.

Cardano’da çeşitlendirilmiş yenilikler Katman 1 akıllı sözleşme merkezi olma yarışında, Cardano, ev sahipliği yaptığı son derece yenilikçi Web3.0 uygulamalarına tanık oluyor. Ölçeklenebilir doğasından faydalanan Book.io’nun yanı sıra, Cardano, bu yıl şimdiye kadar kayda değer ürün lansmanları da gerçekleştirdi.

DJED stabilcoin, protokol ekosistemi içinde stabilcoin likiditesini genişletmek için COTI tarafından başlatılan en büyük projelerden biriydi. Yakın gelecekte, Cardano geliştiricileri, Cardano’nun en büyük rakiplerinin önüne geçmeye yardımcı olmak için tasarlanmış en gelişmiş ölçeklendirme aracı Hydra’yı piyasaya sürmeyi planlıyorlar.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap