Ceek VR (CEEK) Coin Nedir? Ceek Coin Geleceği Var mı? Ceek Coin Ne İşe Yarar?

Ceek VR (CEEK) Coin Nedir? Ceek Coin Geleceği Var mı? Ceek Coin Ne İşe Yarar?

Bu yazımızda, sizler için Ceek coin nedir, ceek coin ne işe yarar, ceek coin geleceği var mı, ceek coin potansiyeli yüksekmi gibi soruları cevapladık.

Yazı İçeriği

  • Ceek Coin Nedir?
  • EKİP
  • CEEK Coin Ortaklıkları
  • CEEK Coin Geleceği ve Eksiklikleri

CEEK Coin Nedir?

CEEK, sanatçıların hayranları ile iletişime geçmesini sağlayan bir Metaverse, yani sanal evren projesidir. Dünyanın tanınmış en popüler sanatçılarıyla işbirliği yaparak, metaverse üzerinde sanatçıları lisanslıyor. Yani gelecekte yapılacak sanal konserler CEEK coin’in arkasındaki CEEK VR aracılığıyla gerçekleşebilir; Ayrıca projenin yerel VR gözlükleri ve VR kulaklıklarıda bulunmaktadır. Aktif olarak satılan gözlük ve kulaklıkları satın aldığınızda, Apple store ve Google play store’de bulunan uygulamayla iletişime geçip bir VR deneyimi yaşayabilirsiniz.

Araştırmaya projenin arkasındaki ekip ile başlayalım;

MARRY SPİO;

Mary Spio bir derin uzay mühendisi, teknoloji yenilikçisidir. CEEK projesini kuran ve şuan projenin CEO’luk koltuğunda oturan kişidir. Mary Spio, 10’dan fazla Teknoloji patentine sahiptir. Marry, Amerika havacılık şirketi BOEING ve Uzay uyduları ve haberleşme şirketi INTELSAT’ta teknik liderlik görevini üstlenmiştir. Ayrıca ABD hava kuvvetlerinde kıdemli konumda yer almıştır. Geçmişte MICROSOFT XBOX 360 , Tribune News gibi 200 üzerinde radyo istasyonu ile çalıştı. Spio, Oculus ve Amazon Launchpad gibi önemli şirketlerinde Yönetim Kurullarında yer almaktadır.

Ekibin geri kalanı ise, aşşağıdaki gibidir;

Ekibin yönetim kurulundaki tecrübeli isimler;

Ekip içerisinde kaliteli isimlerin bulunması, projenin geleceğine olan güvenide artırıyor.

Ayrıca projenin Facebook (META) ile de yakın ilgisi bulunuyor. Daha önce Meta birçok kez Twitter hesabından CEEK’i övdü.

CEEK Coin’in Ortakları;

Altcoin’in ortakları arasında T-Mobile, Apple, Universal Music gibi dev şirketler bulunuyor;

CEEK coin’in web sitesinde şu açıklamalar da yapılmış;

Ekip yeni ortaklıklar ve etkinlikler üzerinde sürekli çalışıyor.

Projenin işbirlikçi sanatçıları arasında yukarıda gördüğünüz ünlüler var. Dünyanın en büyük müzik yıldızlarıyla çalışması, bu yıldızların hayranlarınıda CEEK VR evrenine getirebilir.

Dünya metaverse’nin ne olduğunu bilmezken, CEEK projesinin bu alanda çalışmalar yürütmesi ve VR gözlük-VR kulaklık ürünlerini geliştirmesi, CEEK ekibinin projeye olan bağlılığını ve gücünü gösteriyor.

CEEK Coin Geleceği Var mı? Eksiklikleri Nedir?

Ceek coin’in gelecek odaklı çalışmalar yapması, projeye olan güveni artırıyor. Fakat, CEEK’in coinmarketcap.com sitesindeki arzı 1 milyar ile sınırlıyken, hem BNB, hem de ETH ağında çalışan CEEK coinlerin maximum arzının 1.3 milyar olduğunu görüyoruz. Yani ceek arz konusunda bir karışıklık olduğunu görüyoruz. İlerleyen zamanlarda token ekonomik şartlarını değiştirmemesini umuyoruz. CEEK coin’in metaverse gözlükleri rakiplerine göre biraz kötü kalıyor. Fakat projenin sadece 4 yılda bu kadar ilerlemesi, bu sorunu çözebileceğini gösteriyor. CEEK coin genel anlamıyla kaliteli ve hedeflerine bağlı bir proje. Fakat CEEK’in potansiyel taşıdığı kadar, risk taşıdığınıda unutmamak gerekiyor. Bu yüzden kaybedebileceğiniz kadarıyla projeye yatırım yapabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap