Çekilen Ethereum (ETH) Miktarı 1 Milyonu Geçti!

Çekilen Ethereum (ETH) Miktarı 1 Milyonu Geçti!

Ethereum’un Shanghai sert çatalından bu yana çekilen ether miktarı bir milyon jetonu aştı.

Shapella adlı bir yükseltme paketinin bir parçası olan Shanghai sert çatalı, Beacon zinciri mevduatları 2020’nin sonlarında başladığından beri Ethereum staker’larının ether ödüllerini ilk kez çekmelerine izin vermek için 12 Nisan’da 18:30’dan hemen önce EDT’de blok yüksekliği 6209536’da kullanıma sunuldu.

Token.unlocks verilerine göre, çekilen toplam ether miktarı şu anda 1,02 milyon jeton olarak kaydedilmiştir. Shanghai sert çatalından bu yana yatırılan ether miktarı ise 373.040 jeton olarak kaydedilmiştir ve bu da net staking bakiyesinin -646.210 olduğu anlamına gelir.

Saatlik bazda çekilen ether miktarı azalmıştır. Kaynak: token.unlocks

Toplam ether arzının yaklaşık %15’inin (stake ödülleri hariç) mevduat olarak kaldığı belirtiliyor. Bu, yaklaşık 36,1 milyar dolar değerinde olan 17,30 milyon ether’a karşılık gelmektedir.

(Toplam ödül dahil) çekilmeyi bekleyen ether miktarı 3 milyar doları aştıktan sonra bugün 2 milyar doların altına düştü. Şu anda, 877.880 ether çekilmeyi bekliyor – yaklaşık 1,84 milyar dolara karşılık geliyor.

Tahmini 62,65 milyon dolarlık bir tutar önümüzdeki 11 saat içinde çekilecek ve günlük ortalama çekim tutarı 125,23 milyon dolar olacak.

Ether’in fiyatı 2.100 dolar civarında kalırken, Ethereum doğrulayıcısı olarak çalışmak için verilen staking APR faiz oranı %5’in hemen altında bulunuyor.

APR staking azalırken eterin fiyatı arttı. Kaynak: token.unlocks

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap