Celo Coin, Google Cloud İle Ortaklık Kurdu!

Celo Coin, Google Cloud İle Ortaklık Kurdu!

En büyük Bulut hizmeti sağlayıcıları arasında bulunan Google Cloud, en büyük 109. altcoin olan CELO coin ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Google Cloud’un resmi blog sayfasında yapılan açıklamalara göre yapılan ortaklık, Celo coinin blokzinciri ağında amaca uygun uygulamaların gelişmesi ve büyümesini ve Google Cloud ürünlerinin benimsenmesini yaygınlaştırmayı amaçlıyor.

Celo Vakfı’nın Yöneticilerinden biri olan Xochitl Cazador şu açıklamayı yaptı.

“Karbon-negatif özellikli ilk PoS ağı konumunda olan Celo, 150 üzeri ülkede real dünyamızda fırsatlar sunan 1.000 üzeri proje ve uygulama Web3’ün rejeneratif fon sağlayıcısı olarak bilinirliğini artırıyor. Google Cloud ile yapılan bu işbirliği, Celo ağında işlem gören geliştiricilerin ve Web3 şirketlerinin projelerini piyasanın en temiz bulut ağı tabanında oluşturmalarını ve ölçeklendirmelerini sağlayacak.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap