Charles Hoskinson, Bitcoin Satışı Üzerine Tesla İle Alay Ediyor!

Cardano kurucusu BTC maksimalistleriyle alay etmeye devam ediyor...

Charles Hoskinson, Bitcoin Satışı Üzerine Tesla İle Alay Ediyor!

Kripto Twitter, Tesla’nın Bitcoin varlıklarının yüzde 75’ini tasfiye ettiği haberine yanıt verirken , Output Global (IOG) kurucusu Charles Hoskinson Pazar günü bir tweet’te Tesla ve bitcoin maksimalistleriyle alay etti.

“EVET! Elon Musk’ın geçen yıl Tesla’nın Bitcoin’ini satmaya niyeti olmadığını belirten bir tweet’e yanıt olarak Cardano Kurucusu tarafından yayınlanan bir GIF’in başlığında, “İŞE YARAMADI” şeklinde bir yazı yazıldı.

Bitcoin Destekçileri Tesla’nın Satışından Hayal kırıklığına uğradı

Adil olmak gerekirse, Hoskinson son birkaç yılda Bitcoin’in en ateşli savunucularına kafa tutmaktan çekinmedi.  Michael Saylor’un altcoinlerin menkul kıymetler olduğu, ancak Bitcoin’in olmadığı yönündeki açıklamalarına tepki olarak, IOG kurucusu Hoskinson, Bitcoin maksimalistlerini yakın zamanda bir ”Bana Her Şey Sor” oturumunda “ilişki kurması en zor, toksik ve işe yaramaz insanlar” olarak nitelendirdi.

İlginizi Çekebilir; Technavio; Metaverse Gayrimenkul Satışları 2026 Yılında 5 Milyar Doları Geçecek!

Bitcoin meraklıları, Tesla’nın 2022’nin ikinci çeyreğinde yaklaşık 1 milyar dolarlık Bitcoin sattığını açıklamasıyla şaşkına döndü ve hayal kırıklığına uğradı.

Geçen ay en az iki kez Hoskinson, uzun süredir Bitcoin geliştiricisi Jimmy Song’un PoW konsensüs sürecini savunmasını, Proof of Stake’in argümanlarından (PoS) daha iyi olarak parçaladı. Hoskinson, Song’un yorumlarına yanıt olarak “Buradaki aptallık seviyesi açıklamanın ötesinde” tweetini attı.

Hoskinson’ın ADA coin muhalifleri olarak algıladığı kişilere yanıt verme fırsatını nadiren kaçırdı. Geçen ayın başlarında, IOG başkanı rakibi Solana’yı yine ağları arızalı eski Nintendo’lara benzeterek tokat çarpmıştı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap