Coin Bureau Bitcoin (BTC) ve Bu 3 Altcoin’e Dikkat Çekti!

Coin Bureau alınması gereken altcoinler hakkında tahminlerini yaptı.

Coin Bureau Bitcoin (BTC) ve Bu 3 Altcoin’e Dikkat Çekti!

Kripto projelerini araştırmasıyla tanınan analist, bir sonraki boğa piyasasının mücevherleri olabileceğini düşündüğü 3 altcoin’i açıkladı.

Bir YouTube güncellemesinde, Guy olarak bilinen Coin Bureau’nun takma adlı sunucusu, önemli bir “kripto kışı” olarak şekillenirken, doğru kripto paraları bulmamız gerektiğini söylüyor.

Analist konuya yönelik şu açıklamaları yapıyor.

Bunlar zor ve çok belirsiz zamanlar ve bu nedenle, geri çekilmek ve gelecekteki potansiyel mücevherleri araştırmak için doğru zamandayız.

Guy’ın radarındaki belirli kripto projelerine gelince, 1. katman akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX), merkezi olmayan Nesnelerin İnterneti (IoT) ağı Helium (HNT) ve borç verme ve ödünç alma protokolü Aave (AAVE ) ile ilgilendiğini söylüyor;

“Ben büyük bir Avalanche hayranıyım ve fiyat 10$’a düşerse biraz AVAX almak cazip gelebilir. Ayrıca Helium’u bir proje olarak seviyorum ve gelecekte bir noktada halihazırda sahip olduğum HNT’ye daha fazlasını eklemeye çalışacağım. Aave ayrıca harika bir proje ve fiyat hareketini de takip ediyorum.”

Coin Bureau, kripto ayı piyasasının bir süre daha devam edeceğine olan inancını yineleyerek sonuca varıyor ve bu nedenle, piyasaya herhangi bir yatırım yapmadan önce daha fazla araştırma yapmayı planlıyor.

Daha önce birçok kez söylediğim gibi, büyük olasılıkla önümüzdeki aylar hatta yıllar boyunca ayı piyasasına sıkışıp kalacağız. Bence bir sonraki boğa piyasasından önce ne satın alınacağına karar vermeye başlamalıyız. Bende bunu yaparak araştırma yapıyorum

Guy , bu haftanın başlarında , kripto para birimleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) portföyünün %70’ini oluşturduğunu çünkü “öngörülebilir gelecekte kripto piyasasının iki ana direği olmaya devam edeceklerini” söyledi.

Tabi tüm bu gelişmeler ve tahminlere rağmen, kendi araştırmalarınızı yapmayı unutmayın. Çünkü analistlere göre hareket etmek tehlikeli ve riskli olabilir. Önemli gelişmelerden haberdar olmak için youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap