Coin Bureau; Polygon (MATİC) Ethereum Birleşmesinden Önce Yükselebilir!

Coin bureau, Polygon odaklı bir video çekti ve tahminlerini yaptı. Sizler için yapılan açıklamaları derledik...

Coin Bureau; Polygon (MATİC) Ethereum Birleşmesinden Önce Yükselebilir!

Popüler bir kripto analisti, blockchain ölçekleme çözümü Polygon’un ( MATIC ), Ethereum’un ( ETH ) önümüzdeki ay çok beklenen Merge’sinden önce toplanmaya hazır olduğunu söylüyor.

Yeni bir video güncellemesinde , Guy olarak bilinen Coin Bureau’nun takma adlı sunucusu, MATIC’in son birkaç ay boyunca birçok yükseliş gelişimi görmesine rağmen mücadele ettiğini söylüyor.

“MATIC tokeni, kripto ayı piyasası tarafından sert bir şekilde vuruldu ve projeyi en son Mart ayında ele aldığımdan bu yana yaklaşık %50 düştü, ancak bazı toparlanma belirtileri göstermeye başladı. Kripto ayı piyasasının yanı sıra, MATIC tokeni, son birkaç ayda dolaşımdaki arzın büyük artışın gösterdiği gibi satış baskısı tarafından bastırıldı. Mart ayından bu yana MATIC’in arzı yaklaşık 340 milyon arttı.”

Analiste göre, MATIC, Ethereum’un bir iş kanıtı mekanizmasından bir hisse kanıtı mekanizmasına güncellemesi olarak mücadelelerine rağmen yükselmeye hazır görünüyor. Guy, ölçeklendirme çözümlerinin daha çevre dostu hale geleceği için Polygon’un anahtardan yararlanacağını söylüyor.

“MATIC, bu temellerden bağımsız olarak kısa vadeli rallisine devam edecek gibi görünüyor ve bunun nedeni, Ethereum’un aya giden bir görevde MATIC gibi coinleri alan bir hisse kanıtına yaklaşan geçişi. Kabul edilebilir amatör teknik analize dayanarak, MATIC, Eylül ortasında Ethereum’un Birleşmesi’ne kadar 1.50 dolara kadar yükselebilir. Bu, ETH’nin şimdi ve o zaman arasında 2 kata kadar artış öngören kendi fiyat hareketi ile tutarlı. Bu aynı zamanda mantıklı çünkü MATIC, ölçeklendirme çözümlerini genişleterek daha çevre dostu hale getireceğinden, Birleştirme’den neredeyse kesinlikle faydalanacaktır. Bu, Polygon’un kurumsal yatırımcılara zaten yüksek olan cazibesini artıracak… Ayrıca, Birleştirme işleminden sonra Poligon ölçeklendirme çözümlerine ihtiyaç duyulacak çünkü Birleştirme, Ethereum’un işlem hızlarını veya ücretlerini o kadar fazla etkilemeyecek.

MATIC, yazı yazılırken 0,919 $ için el değiştiriyor, gün içinde %1.7 kazanç.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap