Coinbase, İtalya’dan Düzenleyici Onayı Aldı!

Coinbase düzenleyici kurumlarla iş birliği yaparak genişlemeye devam ediyor...

Coinbase, İtalya’dan Düzenleyici Onayı Aldı!

Coinbase, İtalyan düzenleyici Organismo Agenti e Mediatori’den (OAM) onay alarak Binance’e katıldı.

San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase, İtalya’daki finansal düzenleyicilerden onay alarak İtalyan müşterilere hizmet vermeye devam edecek.

  • Bir blog gönderisine göre Organismo Agenti e Mediatori (OAM), İtalya’da hizmet sunmaya devam etmeden önce tüm kripto para ticareti veya saklama şirketlerinin kriterleri karşılamasını zorunlu kılan yeni bir gereklilik ekledi. Coinbase tüm bu koşulları yerine getirecek.
  • Coinbase Uluslararası ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Nana Murugesan, konuya yönelik şu açıklamaları yaptı;

Dünyanın her köşesinde ekonomik özgürlüğü artırma misyonumuza doğru ilerlerken, faaliyet gösterdiğimiz tüm yetki alanlarında düzenleyicilerle yapıcı bir ilişki kurmak son derece önemlidir. Bu onay, İtalyan mali düzenleyicileriyle yakın işbirliğimizin ve olumlu çalışma ilişkimizin bir kanıtıdır. Avrupa ve diğer bölgelerde büyümeye devam ederken güçlü düzenleyici ilişkilerimizi sürdürmek, kriptoekonomideki en güvenilir ve güvenli platform aracılığıyla müşterilerimizin istediği ürünleri pazara sunmaya devam etmemizi sağlayacaktır.

Açıklamaya göre İrlandaİngiltere ve Almanya dahil olmak üzere özel merkezler aracılığıyla neredeyse 40 Avrupa ülkesindeki müşterilere hizmet veren Coinbase‘in ayrıca birçok büyük pazarda yerel düzenlemelere uygun olarak devam eden tescil ve lisans başvuruları bulunuyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap