Coinbase, SPA Coin’i Yol Haritasın Ekliyor!

Coinbase, SPA Coin’i Yol Haritasın Ekliyor!

Coinbase, önde gelen bir kripto para borsasıdır ve yol haritasına yeni bir altcoin projesi ekledi. Yeni eklenen bu proje, SPA coin adında bir metaverse coin projesidir ve Coinbase tarafından listelenmesi uygun görüldüğü takdirde fiyatı yükselebilir.

Coinbase, SPA’yı yol haritasına ekledi, fiyatları artıyor! Coinbase, incelemeler sonucunda uygun olduğu belirlenen bir altcoin projesi olan Sperax (SPA) için yol haritasına eklemeye karar verdi. Coinbase’un Twitter hesabı aracılığıyla yapılan açıklamada, SPA’nın borsaya eklenmesi için gerekli şartlar karşılanırsa, listeye dahil edileceği belirtildi. Bu gelişme SPA fiyatlarının artmasına neden oldu.

Coinbase haberiyle birlikte, SPA adlı altcoin’in fiyatında hızlı bir artış yaşandı. SPA’nın fiyatı gün içinde 0,004933 dolardan 0,007733 dolara yükseldi. Bu yükseliş, basın zamanında günlük bazda %48’in üzerinde bir artışa işaret ediyordu ve SPA’nın fiyatı 0,007528 dolardan işlem görüyordu.

Sperax’a göz atalım

“Sperax” adlı proje, merkezi olmayan finans alanındaki bilgi ve beceri engelini ele alıyor. Projede yer alan otomatik getirili stablecoin’ler sayesinde herkes, teknik veya finansal uzmanlık gerektirmeden pasif gelir elde edebiliyor. Bu proje kapsamında Arbitrum’da konuşlandırılan “Sperax USD (USDs)” adlı stablecoin, DeFi alanına “ilk otomatik getirili stablecoin” olarak girdi.

Sperax, stablecoin USDs ve yönetişim tokenı SPA adlı ikili bir token sisteminden yararlanıyor. 2019 yılında kurulan Sperax, kendisini “küresel bir teknoloji şirketi” olarak tanımlıyor ve amacı, insanları modern parayla buluşturmak için açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir finans protokolü kullanmak.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap