CoinmarketCap’e Göre Son 24 Saatin En Popüler 3 Kripto Para Birimi Bunlar!

CoinmarketCap’e Göre  Son 24 Saatin En Popüler 3 Kripto Para Birimi Bunlar!

Kripto para piyasası, Şubat ayı boyunca süren kasvetli bir büyüden yeni kurtulmuş olarak şu anda olumlu bir ivme yaşıyor. Bu yükselişe öncülük eden iki dijital para birimi olan Bitcoin ve Ethereum, artan ABD hükümeti düzenlemesine rağmen özellikle iyi gidiyor.

CoinMarketCap’e göre Arbitrum (ARB), PancakeSwap (CAKE) ve Ethereum (ETH) şu anda en trend olan ilk üç kripto para birimi konumunda bulunuyor.

Arbitrum (ARB)

Arbitrum (ARB) airdrop haberiyle çok fazla dikkat çekti. Ancak, airdroptan sonra büyük bir satış nedeniyle fiyat korkunç bir şekilde düştü.

Ek olarak, bilgisayar korsanlarının, Arbitrum’un 23 Mart tarihli airdrop’undan 2. katman ölçeklendirme çözümünden 500.000 $ değerinde jeton çalmak için özel adresleri kullandıkları ortaya çıktı.

CMC’ye göre bugünün ARB coin fiyatı $1.27 USD ve 24 saatlik $1.645.717.128 USD ticaret hacmiyle. Arbitrum son 24 saatte %3,99 ve son 7 günde %89 düştü.

Pancakeswap (CAKE) Coin

Kripto para takası veya ticareti konusu gündeme geldiğinde, PancakeSwap (CAKE) her zaman ön plandadır. 2022’den beri BNB Zinciri üzerinde çalışan merkezi olmayan bir kripto para birimi değişimi olarak hizmet veriyor.

PancakeSwap (CAKE) yeni bir teklif yayınladı ve oylama oturumu başladı! Ternoa ile işbirliği içinde yeni bir Havuzun oluşturulması, en son planın merkezinde yer alıyor. Ternoa, NFT’nin yaygın olarak benimsenmesi amacıyla oluşturulmuş bir katman 1 blockchain altyapısıdır.

CMC’ye göre bugün PancakeSwap fiyatı $3.71 USD ve 24 saatlik $45.299.776 USD ticaret hacmiyle. PancakeSwap, son 24 saatte %0,81 arttı.

Ethereum (ETH) 

Göstergeler, Ethereum yatırımcılarının yılın başından bu yana bir dizi fiyat artışının ardından para kazandığını gösteriyor. Bir zincir üstü analitik işletmesi olan Glassnode, kârlı Ethereum adreslerinin sayısının yaklaşık 64 milyona yükseldiğini ve bu bir yılı aşkın bir süredir görülmemiş bir seviye olduğunu bildirdi.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap