COTI Beş Şirkete Daha Katıldı; Cardano Stablecoin Djed Ortaklıklarını Genişletiyor!

Cardano'nun stablecoini Djed giderek daha fazla cazibe kazanıyor.

COTI Beş Şirkete Daha Katıldı; Cardano Stablecoin Djed Ortaklıklarını Genişletiyor!

Cardano’nun resmi stablecoin’i Djed, ana ağ dağıtımına yakın olduğundan, birçok kuruluş algoritmik stablecoin’i kullanmaya ilgi gösterdi.

Djed’in resmi ihraççısı COTI, yakın zamanda kendi platformlarında algoritmik stabilcoini kullanacak beş şirketle ortaklık anlaşması imzaladığını belirtti. 

Cardano, djed’in kullanım alanını genişletiyor

Bir duyuruya göre COTI, Cardano stabilcoini ticaret sistemine entegre etmek için Trading Trent ile ortaklık kurdu.

Hareket, Trading Trent kullanıcılarının, Cardano’nun takas edilemez tokenleri (NFT’ler) ve diğer ekosistem tokenlerini satın almalarında stabilcoini kullanmalarını sağlayacak.

Benzer bir gelişmede  COTI , gayrimenkul sektöründe devrim yaratmak için Cardano’dan yararlanan bir kuruluş  olan Kirkstone ile de ortaklık kurdu .

Kirkstone, müşterilerini artan piyasa oynaklığından korumak için $Djed’i platformuna entegre etmek için COTI ile ortaklık kurdu. 

iagon

TheCryptoBasic tarafından bildirildiği üzere COTI, bu ay  Djed’in artan benimsenmesinin bir parçası olarak  bulut bilişim platformu Iagon ile ortaklık kurduğunu da duyurdu.

Iagon, merkezi olmayan bilgi işlem kaynakları için Djed’i yaklaşmakta olan pazarına entegre etmeyi planlıyor. Algoritmik stabilcoin, pazarın ticaret sürecinde önemli bir rol oynayacak. 

Benzer şekilde  COTI, yakın zamanda $Djed’in benimsenmesi için büyüyen ortaklığın bir parçası olarak Astarter ile işbirliği yaptı . Astarter, Cardano istikrarlı piyasa çiftlerini Astarter Merkezi Olmayan Borsa (ADEX) olarak adlandırılan ticaret platformuna getirmek için $Djed kullanmayı planlıyor. 

Son olarak, merkezi olmayan bir finans platformu olan Thrift,   sisteminde Cardano resmi stablecoin’ini kullanmak isteyen  ortaklar listesine katıldı .

“Djed’i cüzdanlarına ve aşağıdaki gibi ürünlere entegre ederek; tasarruf hedef kullanım senaryoları, kitle kredisi, P2P, fiat açma-kapama rampası, çoklu ödemeler ve Thrift protokolü gibi Thrift kullanıcıları, tasarruf, ödeme yapma ve yatırım yapmada piyasa dalgalanmasını önlemek için Djed’i kullanabilirler”, diye belirtti COTI. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap