COTI Coin, Cardano Stabilcoin’i Djed’in Kabulünü Artırmak İçin WingRiders İle Ortaklık Kurdu!

COTI Coin, Cardano Stabilcoin’i Djed’in Kabulünü Artırmak İçin WingRiders İle Ortaklık Kurdu!

Blockchain Ödeme Çözümü COTI, Cardano Stablecoin’in Kabulünü Sürdürmek İçin WingRiders ile Ortaklık Yapıyor.

Popüler blockchain ödeme çözümü ve stablecoin ihraççısı COTI, Çarşamba günü yaptığı açıklamada , Cardano’daki Djed entegrasyon fırsatlarını keşfetmek için bir Automated Market Maker (AMM) merkezi olmayan borsası olan WingRiders ile bir ortaklığa girdiğini duyurdu. 

Anlaşılır olması açısından Djed, Cardano blok zincirinin faaliyetlerine güç veren ve SHEN’i bir yedek varlık olarak kullanan yönetişim ve hizmet belirteci olan ADA tarafından desteklenen aşırı teminatlandırılmış bir algoritmik sabit paradır. Ortaklık, Cardano ekosistemi genelinde Djed entegrasyon fırsatlarını keşfetmeyi amaçlıyor. 

Resmi duyuruya göre anlaşma, varlığı herhangi bir merkezi olmayan uygulamaya (dApp) kolay entegrasyon ile Cardano’da bir altyapı unsuru olmayı amaçlayan WingRiders platformuna dahil ederek Djed’in doğru kullanımını teşvik etmeyi amaçlıyor. 

“Bir süredir Djed’in gelişimini izliyoruz ve Cardano’da ilk algoritmik stablecoin lansmanını görmek harika. WingRiders sözcüsü Kaaran Kalantari, teminatlandırma oranını ve stablecoin’in sabitlenmesini garanti ederek fiyat istikrarı sağlamaya hizmet eden rezerv para birimi Shen’i kullanan ilginç bir sabitleme mekanizmasına sahip” dedi.

Bu arada, bu COTI’nin DJ’liği tanıtmak için yaptığı ilk anlaşma değil. Temmuz ayında, blockchain ödeme çözümü , dApp’lerin belirteci platformlarına dahil etmesi için bir ürün paketi sağlayan bir platform olan Thrift ile yeni bir ortaklık imzaladı .

Aynı ay COTI, Cardano merkezli merkezi olmayan bir finans (DeFi) altyapı merkezi olan Astarter ile başka bir anlaşma imzaladı. Ortaklık, “Astarter DEX’te oldukça likit varlık ticareti için yerli Cardano stabilcoin çiftlerini getirmeyi” amaçlıyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap