Crypto.com 15 Altcoini Kripto Kazan Programından Kaldırdı!

Crypto.com 15 Altcoini Kripto Kazan Programından Kaldırdı!

Ayı piyasası devam ederken, Crypto.com Pazartesi günü yaptığı açıklamada ,  kripto kazan ödül programından 15 kripto para birimini çıkardığını duyurdu.

Dogecoin (DOGE) , Shiba Inu (SHIB) , Tezos (XTZ) ve FLOW kaldırılanlar arasında ancak Crypto.com listeye Zilliqa (ZIL) , Fantom (FTM) ve NEAR’ı ekledi . Kaldırılan tüm coinlerin listesi;

Crypto.com ayrıca İngiliz Sterlini, Avustralya Doları, Kanada Doları ve ABD Doları’na sabitlenmiş dijital varlıklar olan TGBP , TAUD, TCAD, TUSD ve USDP (Paxos USD) olmak  üzere beş farklı stabilcoin için ödül oranlarını değiştiriyor.  Bitcoin Ethereum , Polygon, Avalanche ve Solana gibi diğer kripto para birimleri için ödül oranları değişmedi.

Şirket, duyurusunda bu belirli coinleri neden kaldırdığını söylemedi;

Kullanıcılar tarafından Tweet’e verilen yanıtlar olumlu-olumsuz karışıktı ve bazı kullanıcılar Twitter’da Shiba Inu ve Dogecoin ödüllerinin artık bir seçenek olmamasının ”  utanç verici ” olduğunu söyledi.

Bir kullanıcı ise, dövizin faiz oranlarının çok düşük olduğunu ve geleneksel bir bankayla karşılaştırılabilir olduğunu ve herhangi bir parayı kilitlemeye değmeyeceğini söyledi.

Birçoğu haberden hayal kırıklığına uğrarken, diğerleri Crypto.com’un “uzun vadeli sürdürülebilirlik ” yolunda olumlu adımlar attığını savundu . 

 

Crypto.com’un Crypto Earn değişiklikleri, şirketin “ piyasadaki gerileme ” nedeniyle personelinin %5’ini işten çıkardığını açıklamasından sadece iki hafta sonra geldi .

Crypto.com ve CRO Coin Nedir?

Crypto.com Exchange, daha deneyimli yatırımcıları hedefleyen özel bir kripto-kripto borsasıdır. Web platformu üzerinden de erişilebilen Crypto.com Exchange; Bitcoin (BTC), Tether USD (USDT) ve Cronos Coin (CRO) baz çiftleri ile ticaret yapmanızı sağlar. Ayrıca sırasıyla 50x ve 3x kaldıraçla türev ve marjin ticareti sunar.

Borsanın kendisi düzgün bir tasarıma sahiptir, ancak trader’lara yöneliktir ve yeni başlayanlar için gezinmesi kolay olmayabilir. 2021 Şubat ayı itibarıyla limit, piyasa ve gelişmiş stop-limit / stop-stop emirleri verebilirsiniz. ,

CRO Coin Nedir?

Cronos Coin, blockchain’deki erişim ve kullanılabilirlik sorunlarını çözmeyi amaçlayan Crypto.com’un kendi kripto parasıdır.

Crypto.com, 2011’de kurulan YMG Endonezya merkezli, fabrikadan perakende satış yapan lider bir e-ticaret şirketi olan Yoshugi Media Group’la işbirliği yaptı. Elektronik aletler, ev için ürünler, moda, sağlık malzemeleri, güzellik, cilt bakımı gibi alanlarda satış yapan şirketin yönetim kurulu Yoyok Rubiantono şu yorumlarda bulundu:

Sınırlar arası işte uzmanlaşmış bir şirket olarak tüm dünyaya ürün satışı yapıyoruz ve müşterilerimiz muhtelif kripto paralarla ödeme yapabiliyor. Crypto.com ile çalışarak fon transferlerinde maliyet oranını düşürebileceğiz, işleme masraflarını azaltacağız ve ödeme sürecini hızlandıracağız.

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek de Endonezya’nın 260 milyon nüfusuyla hareketli bir piyasa olduğuna vurgu yaparak işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap