Crypto.com, Google Pay Özelliğini Ekliyor

Mobil kullanıcılar, Google Pay ile uygulama içi öğeleri hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilecek... 

Crypto.com, Google Pay Özelliğini Ekliyor

Google Pay kullanıcıları, Crypto.com‘un ödeme seçeneklerini entegre etmesi sayesinde artık kripto para piyasalarına başka bir erişim noktasına sahip.

Google Pay uygulama içi satın alma seçeneği yakında kripto para cüzdanı ve ticaret platformu Crypto.com App’te kullanıma sunulacak ve kullanıcıların kripto para birimini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almasına olanak tanıyacak. Kripto borsası bu en yeni özelliği önümüzdeki hafta kullanıma sunacak. Platformda yapılan en son güncellemeye göre Android kullanıcıları kripto para satın alırken Google Pay ile ödeme yapma seçeneğine sahip olacak.

Mobil kullanıcılar, Google Pay ile uygulama içi öğeleri hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir. Müşteriler ödeme yapmak için Android akıllı telefonlarını, tabletlerini veya saatlerini kullanabilir.

Google Pay hesaplarını bir kredi kartı veya banka kartıyla bağlamış olan kullanıcılar, önümüzdeki hafta entegrasyon başladığında Crypto.com uygulamasında ödeme seçeneğini seçebilecekler. Dünya çapında 50 milyondan fazla müşterisi olan borsada 250’den fazla kripto para birimi mevcuttur.

Crypto.com Farklı Ülkelerden Lisans Almaya Devam Ediyor…

Son zamanlarda, Crypto.com birkaç ülkede iş yapmak için hızla izin aldıktan sonra manşetlere çıktı. Yunanistan, Singapur ve Dubai’deki düzenleyici iznin ardından İtalya, şirkete sınırları içinde tüketicilere hizmet vermeye başlaması için her şeyi açık bir şekilde veren en son ülke oldu.

Mayıs ayında Crypto.com, yatırımcı hesaplarında Crypto.com Pay’i etkinleştirmek ve müşterilere kripto para birimleri satın almak için daha fazla seçenek sunmak için Shopify ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu.

Bu, Nisan ayında Gemini ile entegrasyonu gören ve Crypto.com’un yakın zamanda tanıtılan hizmetiyle aynı işlevselliği sağlayan Google Pay ve kripto para birimi endüstrisi için yoğun bir yıl olan 2021’den sonra geliyor. Müşteriler, Haziran 2021’de Coinbase ile yapılan işbirliği sayesinde artık Google Pay’i kullanarak mal ve hizmetler için ödeme yapmak için Coinbase Kartlarını kullanabilirler. Ayrıca Google Pay, Ekim 2021’de Bakkt ile güçlerini birleştirdi. Nisan 2022’de Nexo, Google Pay’i Google Pay ile entegre edeceğini söyledi. kripto para birimleri tarafından desteklenen Mastercard kartlarının tanıtımı yapıldı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap