CryptoDiffer; Bu Altcoinlere Dikkat! ICO Fiyatlarının Altında Bulunuyor!

CryptoDiffer; Bu Altcoinlere Dikkat! ICO Fiyatlarının Altında Bulunuyor!

Kripto para piyasası Bitcoin’in öncülük ettiği bir yükselişten geçerken, altcoinler de BTC’ye eşlik ediyor.

Durum böyleyken, bazı kripto paralar çok düşük fiyatlardan işlem görüyor ve bazıları da Kilitli toplam değerde rekorlar kırıyor.

Sizler için Cryptodiffer’in yayınladığı verileri derledik.

1 – En çok kilitli değere sahip (TVL) kripto para platformları

Gördüğünüz gibi LDO,11.38 milyar dolar ile en çok kilitli değere sahip kripto para projesi durumunda. Geçtiğimiz. yıl 5. sırada olan LDO coin, böylece kilitli toplam değer açısından 1.sırada rekorlar kırarak rakiplerine fark atıyor.

Maker ise geçtiğimiz aya göre düşüş yaşadı. Fakat yine de en yakın rakibi AAVE’ye 2 milyar dolara yakın fark atmış durumda.

ICO fiyatlarının altında bulunan kripto paralar

Cryptodiffer, ICO fiyatlarının altında bulunan kripto para projelerini açıkladı. Liste üstte gördüğünüz gibidir. Aralarında CELO ve CQT gibi popüler kripto para projeleri de var.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap