CryptoRank; 100 Milyon Dolar Değerinde En İyi Kripto Paralar!

CryptoRank, 100 milyon dolar bandına göre en iyi kripto paraları seçti...

CryptoRank; 100 Milyon Dolar Değerinde En İyi Kripto Paralar!
Woman wearing a futuristic helmet standing in a virtual world, digital art style, illustration painting

Kripto para piyasası söz konusu olduğunda, topluluğu ve projelerin ekosistemini fark etmek önemlidir. Benzer şekilde, piyasa değeri de kripto endüstrisi açısından önemli bir rol oynamaktadır. Belirli bir proje için piyasa kapitalizasyonunun değeri, projeyi değerlendirmek için dikkate alınır. 

Daha yüksek bir piyasa değeri, projenin son derece güvenilir olduğu anlamına gelir. Kullanıcıları ve tüccarları yatırım yapmaya teşvik ederken standardı yükseltir. Sonuç olarak, yaklaşık 100 milyon dolarlık bir pazara sahip kripto projeleri en riskli ve potansiyeli en yüksek kripto paralar olarak kabul ediliyor.

CryptoRank; Bu altcoinler piyasa değerine göre en iyileri

Kripto piyasası hakkında güncellemeler veren bir analiz platformu olan CryptoRank’in kaynaklarına göre, yaklaşık 100 milyon dolarlık piyasa değeri olan en iyi projeler listeleniyor. Yaklaşık 100 milyon dolarlık piyasa değeri olan kripto projeleri aşşağıda görüldüğü gibidir.

Önemli bir şekilde, ilk coin, Chromia platformunun yerel belirteci olan Chromia’dır (CHR). Kullanıcıların gerçek dünyada dApp’ler oluşturmasını sağlayan bir blok zinciri platformudur. CHR’nin piyasa değeri 99,5 milyon dolar iken mevcut işlem fiyatı 0,17 dolar. Ayrıca, Project Galaxy (GAL) 98.3 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile onu takip ederken, tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 555 milyon dolar. 

Bir sonraki coin sırasıyla; COTI network (COTI), Persistence (XPRT) ve MOBOX (MBOX). Bu tokenler şu anda fiyat değişiminin bireysel olarak %7’nin üzerine düştüğü bir ayı piyasası yaşıyor olsa da, yüksek bir piyasa değerine sahipler. Piyasa değeri sırasıyla 96.7 milyon dolar, 94.5 milyon dolar ve 89.8 milyon dolar. Bu kripto paralar, büyük ölçüde Binance borsasında listelenmiş durumdadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap