CZ, Kripto Paralar İle İlgili Önemli Tweet Attı!

CZ, kripto paraların geleceği hakkında önemli bir açıklama yaptı...

CZ, Kripto Paralar İle İlgili Önemli Tweet Attı!

Binance CEO’su CZ, bugün Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Binance CEO’su CZ zaman zaman kripto paralarla ilgili önemli paylaşımlar ve açıklamalar yapıyor. Piyasa odaklı yaptığı her açıklama çok dikkat çektiği için, yaptığı son paylaşım medyada geniş bir yer buldu.

Tweet; BUİDL

Zao, konuya yönelik şu açıklamaları yaptı;

Temeller değişmedi. Fayda büyüyor. Bağış toplama, yatırım, transfer, mikro ödeme, havale, DeFi, NFT, metaverse… Birkaç yanlış yönetilen/başarısız proje, birkaç satıcı var. Hala net daha fazla kullanıcı/kurum geliyor. BUIDL

Hodl kelimesi kripto para piyasasında uzun vade saklamak anlamına gelirken, Buidl ise inşa etmek anlamında kullanılan ”Build” kelimesinin değiştirilmesinden geliyor.

2000dotcom balonunun patlamasından sonra internet dünyasında meydana gelen gelişmeleri de hatırlatan CZ, bu krizden kurtulan şirketlerin nasıl daha büyük ve güçlü duruma geldiğini hatırlattı.

Güncel Gelişmeler ve Fikirler;

  • Ayrıca Vitalik Buterin, Paris’teki Ethereum Topluluk Konferansı’nda Ethereum Yol Haritasını açıklarken, Ethereum’un Birleşmeden sonra deflasyonist olacağını doğruladı. Dolaşım arzındaki azalma, doğru koşullarda fiyatları artırma potansiyeline sahip gibi görünüyor. İlgili makale için tıklayın.
  • Dotcom balonunda JPMorgan birçok şirketi kurtarırken, FTX CEO’su da son zamanlarda piyasalarda yaşanan düşüşlerden dolayı batan voyager gibi şirketleri kurtarmaya çalışıyor; İflas eden kripto borç veren Voyager, yeniden yapılandırma süreci devam ederken FTX ile ortaklaşa para çekme işlemlerini yeniden açabilir. FTX Trading Ltd, Voyager Digital’e, müşterilerin FTX aracılığıyla erken likidite elde etmelerine ve fonlarının bir kısmını geri kazanmalarına olanak tanıyan ortak bir teklif sundu . Bu arada, Voyager teklifi henüz kabul etmedi. FTX, yanıt için 26 Temmuz’a kadar bir son tarih belirledi ve anlaşmayı ağustosun ilk haftalarında tamamlamayı umuyor.
  • JPMorgan’daki analistler, aşırı düşüşlerin ardından daha parlak bir piyasa tahminiyle kripto para birimlerindeki bireysel yatırımcılar arasındaki iyimserliğin artmakta olduğunu ileri sürüyorlar.JPMorgan Cuma günü yayınlanan bir araştırmada kripto para birimlerine yönelik perakende talebin artmasını beklediğini açıkladı. Banka, düşen dijital para birimi fiyatlarının ve önde gelen borç verenlerin borçlarını kaldırmasının getirdiği ciddi kaldıraç azaltma aşamasının da sona erdiğini ekledi.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.