Dallipay, XRP Ledger ve XRP Coin Kullanarak Kobiler İçin Ödemeler de Devrim Yaratacak!

Dallipay, XRP Ledger ve XRP Coin Kullanarak Kobiler İçin Ödemeler de Devrim Yaratacak!

DalliPay, XRPL’nin avantajlarından yararlanarak KOBİ’ler için ödemelerde devrim yaratmak istiyor. XRP, coin de gelecekte bu gelişmelerden faydalanacak gibi görünüyor.

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple, XRP coin ve XRP Ledger hakkında iddialarda bulunsa da, blok zincirinin ilginç gerçek dünya çözümleri geliştirmek için bir yuva haline geldiğini belirtmekte fayda var .

Böyle bir çözüm olan DalliPay kısa süre önce bir güncelleme aldı. Deneyimsiz olanlar için DalliPay, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ’ler) ISO 20022’yi destekleyen mevcut muhasebe yazılımı içindeki ödemeleri kolaylaştırmak için XRPL’nin hızından ve düşük maliyetinden yararlanmasına olanak tanıyan, radynamics tarafından geliştirilmiş bir çözümdür.

Radinamics’in kurucusu Reto Steimen , yaptığı özel bir röportajda, “Vizyonum ve acil hedeflerim oldukça basit: KOBİ’ler (küçük ve orta ölçekli işletmeler) için ucuz, küresel gerçek zamanlı ödemeleri etkinleştirin” dedi .

DalliPay’in amacının müşteriler için ödemeleri olabildiğince kolaylaştırmak olduğunu belirterek, “Tekerleği yeniden icat etmek istemiyoruz” diye ekledi.

GitHub sürümüne göre , v1.4.0’a yapılan en son yükseltme, genel deneyimi iyileştirmek için DalliPay’e yaklaşık yedi büyük değişikliğin yanı sıra küçük düzeltmeler getirecek. Önemli değişikliklerden bazıları, kullanıcıların ödeme gönderirken ödeme ayrıntısı formundaki hedef etiketini düzenleme olanağını içeriyor. DalliPay artık mümkün olduğunda Xumm cüzdan takma adlarını da gösterecek. Ek olarak, artık bir Almanca çevirisi var.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, çözüm XRPL topluluğu içinde tanınmaya başlıyor. Tanınmış XRP topluluğu etkileyicisi WrathofKahneman (@WKahneman) bugün bir tweet’te güncelleme haberini paylaştı.

DalliPay, 100.000 ABD Doları fon alan Ripple’ın Wave 4 XRPL Hibelerini alanlardan biridir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap