Dava Heyecanı XRP Coin Fiyatında Artışı Getirdi!

Dava Heyecanı XRP Coin Fiyatında Artışı Getirdi!

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden yasal açmazın Mart ayı sonuna kadar sonuçlanması beklendiğinden, XRP coin son yedi gün içinde istikrarlı kazançlar gördü .

Bu arada, 10 milyon ile 100 milyon token arasında bakiyeye sahip adreslerin elinde bulunan XRP arzı, Şubat ayından bu yana %1’in üzerinde arttı. Bu, 1 milyon-10 milyon tokene sahip adresler tarafından tutulan XRP arzında %0,75’lik bir düşüşle aynı zamana denk geliyor.

1.000 ila 1 milyon XRP tutan adresler de aynı dönemde token varlıklarını artırdı. Bu, XRP balinalarının SEC ile Ripple’ın sözde özet kararı arasındaki karara giden günlerde daha fazla token biriktirdiğini gösteriyor .

XRP oluşan hpye ile yükseliyor

Rippler (XRP) son 24 saat içerisinde %8 oranında artış yaparak yatırımcılarını heyecanlandırdı.

CMCye göre, XRP coin  G.Kore‘nin lider alım satım platformu Upbit’teki toplam işlem hacminin %20’sini oluşturuyor. XRP hacmi borsadaki tüm kripto paraların önüne geçti. Bunun sebebi XRP ve Sec arasında yaşanan dava olduğu düşünülüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap