Dev Şirket, Arbitrum (ARB) Varlıklarını Elden Çıkarıyor!

Dev Şirket, Arbitrum (ARB) Varlıklarını Elden Çıkarıyor!

(On-chain verileri inceleyen bir analiz, ünlü bir yatırımcının Arbitrum (ARB) varlıklarını sattığını gösterdi. Mechanism Capital’in kurucu ortağı Andrew Kang, beklenmedik bir hareketle 2,28 milyon ARB’yi sattı ve sadece yarım ay içinde 707.000 dolar kâr elde etti. Kang’ın ARB’leri ortalama 1,55 dolarlık fiyatla sattığı öğrenildi.

Bu haber kripto topluluğunda büyük bir etki yarattı ve bazıları bu büyük satışın sonuçları üzerine spekülasyon yaptı. Kang, ARB’leri önce 0xbb87 ile başlayan adreslere aktardı ve kabaca %25 kâr sağladı.

Mechanism Capital, gelecek vaat eden Blockchain projelerine yatırım yaparak sektörde adından söz ettiren lider bir kripto para girişim sermayesi firmasıdır. Kang, kripto para birimi ve Blockchain teknolojisindeki uzmanlığıyla tanınmaktadır.

ARB tokenı, Ethereum için bir layer-2 ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum ağının yerel para birimi olarak hizmet veren bir ERC-20 tokenıdır.

Ağ, Ethereum gas ücretlerinin artması ve Ethereum ağında işlem yapmanın giderek daha pahalı hale gelmesi nedeniyle son aylarda popülerlik kazandı.

Kang’ın satış haberi, son haftalarda birçok kripto varlığın önemli fiyat dalgalanmaları yaşadığı kripto para piyasası için çalkantılı bir dönemde geldi. Ancak kripto topluluğu, Blockchain teknolojisi ve kripto para biriminin geleceği konusunda hala umutlu. Yeni ve yenilikçi projelerin geliştirilmesiyle birlikte, sektör önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme potansiyeline sahip olmaya devam ediyor.

Kang ve Mechanism Capital’in bir sonraki adımı ne olacak henüz belli değil. Bazıları, firmanın belirli projelerdeki varlıklarını tasfiye etmek isteyebileceğini düşünürken, diğerleri bu satışın sadece akıllıca bir yatırım kararı olduğunu savunuyor. Kripto topluluğu, bu hikayenin gelişimini yakından izliyor ve Blockchain teknolojisi ve kripto para yatırımlarının geleceği için neler olabileceği konusunda heyecanlı bekleyişini sürdürüyor.)

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap