Dev Şirket, BEAM Coin İle Ortaklık Kurdu!

Dev Şirket, BEAM Coin İle Ortaklık Kurdu!

Bitcoin ve altcoin dünyasında, önemli bir gelişme yaşandı. Merit Circle DAO, Avalanche alt zincirlerinden biri olan Beam’in lansmanını duyurdu. Beam, Web3 oyun geliştirme ve oynanışını kolaylaştırmayı amaçlayan bir alt zincir olarak tanımlanıyor. Digital Currency Group (DCG) ise, portföy şirketi Merit Circle’ın Avalanche ağında bir oyun alt zinciri başlatma planlarını duyurdu.

DCG, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Beam’in çeşitli oyun ve ürünlere ev sahipliği yapacağını ve oyunun geleceğini şekillendireceğini belirtti. Beam, kendisini “oyun odaklı egemen bir ağ” olarak tanımlıyor ve Avalanche ağı aracılığıyla oyun geliştiricilerin oyunlarını zincir üzerinde sorunsuz bir şekilde dağıtmalarına olanak tanıyacak. Merit Circle medium gönderisinde ise Beam’in, hızlı, basit ve minimum ücretlerle oyunların dağıtımını sağlayacağı ifade edildi. Bu gelişmeler, oyun sektöründe blockchain teknolojisinin kullanımına yönelik ilginin arttığını gösteriyor.

Ayrıca yapılan açıklamalarda şu sözler de yer alıyordu;

Beam, oyun geliştiricileri için birçok avantaj sağlayarak, Blockchain teknolojisini kullanarak oyun inşa etme sürecini kolaylaştırıyor. Beam’in hızlı, basit ve minimum ücretlerle çalışması, oyunların zincir üzerinde sorunsuz bir şekilde dağıtılmasını sağlıyor. Böylece geliştiriciler, geleneksel oyun geliştirme yöntemlerine kıyasla daha az zaman ve maliyet harcayarak oyunlarını Blockchain teknolojisi üzerinde hayata geçirebiliyorlar. Bu da hem geliştiricilere hem de oyun severlere fayda sağlıyor. Beam, gelecekte oyun endüstrisi için büyük bir potansiyele sahip olduğunu gösteriyor.

BEAM Coin Neyi Hedefleyecek?

Beam, Merit Circle platformuna ek olarak yeni oyun odaklı araçlar, bir NFT pazarı ve üç yeni oyun sunacak. Alt ağ, birçok Avalanche oyununu desteklerken, oyunculara ve oyun geliştiricilere özgür, bağımsız bir ağ sunmayı amaçlıyor. Beam’de yer alacak üç oyun, Gameplay Galaxy tarafından geliştirilen merkezi olmayan bir rekabetçi oyun olan Trial Xtreme, Unreal Engine 5 tarafından desteklenen devasa bir açık dünya deneyimi olan Walker World ve Hermeian Galaksisi’nde stratejilerini geliştirebilecekleri bir MMORTS oyunu olan Hash Rush’tan oluşuyor. Trial Xtreme, dünya çapında 250 milyondan fazla indirilme sayısına sahip popüler bir yarış oyunudur.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap