Dev Şirket, Bitcoin’de Yükseliş, Geleneksel Piyasalarda Düşüş Bekliyor!

Dev Şirket, Bitcoin’de Yükseliş, Geleneksel Piyasalarda Düşüş Bekliyor!

Varlık yönetim şirketi CoinShares, son zamanlarda tüm dünyada yaşanan ekonomik sorunları ele aldı ve kripto para piyasalarını değerlendirdi. Bucoinedir.com olarak sizler için yapılan açıklamaları derledik.

Coinshares, ekonomide oluşan durgunluk ve yanlış politik kararlardan dolayı, Kripto para piyasasında bir yükseliş ön görüyor. Piyasanın, diğer yatırım araçlarına kıyasla performansını artırabileceğini söylüyor.

Şirket, konuya yönelik şu açıklamaları yapıyor;

FED’in sıkı para politikası ve faiz artırımını sürdüreceğini biliyoruz fakat, geleneksel finans piyasalarının olumsuz etkilenmesi sebebiyle Federal Rezervin tavrını ve politikasını gevşetebileceğini ve dolar fiyatında gerileme yaşanabileceğini düşünüyoruz.

Varlık Yönetim Şirketi; Federal rezervin enflasyon müdahalelerinde başarılı olamadığı takdirde, dolar kurunda sert bir düşüş öngörüyor. Geleneksel finans piyasalarında ise, daha sert düşüşler öngörüyor. Fed’in sıkı para politikasından dolayı BTC’nin sevindirici hareketler yapmadığını, fakat bunu mükafatını ilerleyen dönemlerde çok daha sağlam bir şekilde vereceğini söylüyor.

BTC fiyatı sıkı para politikasından kötü etkilendi fakat bu çok uzun sürmeyecek! İnsanlar farkında değil fakat, ABD ekonomisinin gelecek yıl bir yara daha alacağını düşünüyoruz. Hatta stagflasyon bile gündemde. Bir sorun var ve bu soruna karşın en iyi alternatif BİTCOİN!

,

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.