Dogecoin Arzının %15’i Bu Borsada Bulunuyor!

Dogecoin Arzının %15’i Bu Borsada Bulunuyor!

Haftanın başında Elon Musk kısa süreliğine Twitter’ın logosu yaptığında popüler meme coin yüzde 30’un üzerinde yükselirken, birçok küçük kripto para sahibi kripto depolarına daha fazla DOGE eklemeye başladı. Bazı büyük balinalar DOGE’lerini kar için sattılar, ancak popüler ticaret platformu Robinhood’un müşterileri kripto paralarını ellerinde tutmaya devam ediyor.

Bu haftanın başlarında, bir “akıllı para” takipçisi @lookonchain ve on-chain veri toplayıcı Santiment, Elon Musk ve yakın çevresinden balinaların, fiyat yüzde 30’un üzerinde artmasının hemen ardından yapılan birçok büyük DOGE satışının arkasında olabileceğini öne sürdü.

@lookonchain, 1.1 milyar ve 300 milyon Dogecoin satan (bu anlaşmalardan 124 milyon dolar kazanan) iki özel cüzdanın verilerini bile paylaştı ve bunların Twitter patronunun kendisiyle bağlantılı olup olmadığını merak etti. Elon Musk ünlü bir DOGE savunucusudur. Bir keresinde bu meme parasının Bitcoin’den daha iyi bir ödeme çözümü olduğunu belirtmiş ve ardından Twitter’ın bunu Twitter Blue abonelikleri için ödeme yapmanın ve içerik oluşturucuları ödüllendirmenin bir yolu olarak entegre etmesini önerdi. Bu, Musk’ın Twitter’ı 44 milyar dolara satın almasından önceydi.

Son zamanlarda mavi kuştan DOGE’ye logo değişikliği, Elon’un Dogecoin’i içeren Twitter ile ilgili ilk eylemiydi. Ancak daha sonra Twitter’ın logosunu değiştirerek DOGE sembolünü kaldırdı. Bu, meme parasının fiyatını yüzde 9 düşürdü.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap