Elon Musk Bu Altcoini Tweetledi ve Fiyatı Uçtu!

Elon Musk Bu Altcoini Tweetledi ve Fiyatı Uçtu!

Elon Musk, tesadüfen büyük kripto para birimlerinin ve hisse senetlerinin fiyatlarını etkileyen garip tweetler paylaşmaktan kaçınmıyor.

Elon Musk, tweetinde ‘AI’ ve ‘APT’ konularından bahsetti ve kısa bir süre sonra tweet’i sildi. İlgili tweet ancak aşağıdaki ekran görüntüsünde mevcuttur:

Aptos (APT) coin Beklenmedik Bir Destek Aldı

APT, tweet’in ardından hızla artarak yaklaşık %8 değer kazandı ve 13,68 dolara yükseldi. Ancak Musk tweet’i sildikten sonra fiyat 12,77 dolara geriledi.

Bütün bu gelişmelere rağmen, Aptos tokeni hala bu yılın Ocak ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 19.92$’ın yaklaşık %33 altında işlem görüyor. CoinGecko verilerine göre, token son 24 saatte yaklaşık 460 milyon dolarlık bir işlem hacmi kaydetti. 12 Nisan’da milyonlarca Aptos jetonunun kilidi açıldı ve dolaşımdaki jeton sayısı arttı. Tahminlere göre, bu kilidin açılması yaklaşık 50 milyon dolarlık bir değer artışı sağladı ve fiyatını etkinlik öncesinde yükseltti.

Ancak Token.unlocks’a göre, Aptos’un toplam arzının (842,74 milyon APT) hala %84’ü kilitli durumda bulunuyor. Bir sonraki jeton kilidi açılması ise 27 gün sonra gerçekleşecek.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap