Emurgo Tarafından Paylaşılan Önemli Cardano (ADA) Gelişmeleri

Emurgo Tarafından Paylaşılan Önemli Cardano (ADA) Gelişmeleri

EMURGO CEO’su Ken Kodama, son zamanlarda attığı bir dizi tweet’te, çok tartışılan Voltaire ve CIP-1694 projeleri de dahil olmak üzere en dikkate değer Cardano ekosistem gelişmelerinden bazılarını paylaştı.

Santiment verilerine göre Kodama, Cardano’nun geliştirici faaliyetinde devam eden güçlü performansını vurguladı ve platform sürekli olarak en aktif olarak geliştirilen ilk üç blockchain ağı arasında yer aldı.

EMURGO patronu, Cardano ağının ademi merkeziyetçiliğini ve bağlanabilirliğini geliştiren son güncellemelerin de altını çizdi.

Ek olarak, Voltaire projesi ve CIP-1694 önerisi, Cardano’nun topluluk tarafından yönetilmesi amaçlanan zincir üstü yönetiminin geleceği için heyecan yaratıyor.

EMURGO CEO’su ayrıca, likidite sağlayan, zincir üzerinde güvenli bir sığınak sunan ve geleneksel ödeme işlemcilerine daha hızlı bir alternatif olarak hizmet veren Cardano yerel stablecoin’lerinin yükselişinden bahsetti.

Cardano merkezi olmayan finans (DeFi) ürünleri, merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) ve diğer DeFi ürünlerinin kullanıcıları çekmeye ve Cardano DeFi ekosistemini genişletmeye devam etmesiyle son birkaç ay içinde toplam kilitli değer (TVL) tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.

Son olarak Kodama, bilgi ve eğitim girişimleri yoluyla kullanıcı güçlendirmeye yönelik aktif yatırımlara işaret etti. Bu projeler, Cardano topluluğunun kullanıcı tarafından oluşturulan ve küratörlüğünü yapılan Cardano içeriğini paylaşmasını sağlayan CardanoSpot’u içerir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap