En Az Bir Ethereum (ETH) Tutan Adres Sayısı Yeni Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı.

Piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum'un (ETH) artan bir şekilde benimsenmesi oldu. 

En Az Bir Ethereum (ETH) Tutan Adres Sayısı Yeni Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı.


En az bir ETH tutan adresler yeni bir rekor kırdı.

Piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un (ETH) artan bir şekilde benimsenmesi oldu. 

Popüler bir kripto para veri analiz platformu olan Glassnode, en az bir ETH tutan adres sayısının son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını kaydetti. 

Glassnode verilerine göre, en az bir ETH tutan adreslerin sayısı bugün erken saatlerde 1.560.775 (1.56 milyon) ATH’ye ulaştı. Bu başarı, dün kaydedilen 1.560.703’lük tüm zamanların %0.0046’lık bir artışını temsil ediyor. 

“1+ Coin Tutan Ethereum Adreslerinin Sayısı 1.560.775 ATH’ye ulaştı. Bir önceki ATH olan 1.560,703 22 Temmuz 2022’de gözlemlendi,” dedi Glasssnode konuya yönelik şu açıklamaları yaptı;

Ethereum Yatırımcıları Son Fiyat Çöküşünden Yararlanıyor

ETH tutan adreslerdeki hızlı artış, Ethereum yatırımcılarının madeni paranın fiyatındaki büyük fiyat düşüşünden yararlandığını gösteriyor. 

Kripto para birimi alanını sarsan bir dizi talihsiz olayın ardından Ethereum fiyatının 1.000 doların altına düştüğünü hatırlayın  . 

Yatırımcılar, Ethereum’un fiyat düşüşünü kripto varlığındaki pozisyonlarını artırmak için bir fırsat olarak gördüler. 

Birçok Ethereum Yatırımcısı Karda

Neyse ki, fiyatı düşükken ETH satın alanlar, değeri yükseldikten sonra faydalarını görmeye başladı. 

Coigecko verilerine göre, son yedi gün içinde Ethereum yaklaşık %30 arttı ve şu anda 1582 dolardan işlem görüyor. 47,1 milyon ETH adresi, mevcut fiyatlarla kâr elde ediyor.

Glassnode, “Ethereum Kârdaki Adres Sayısı (7d MA) 1 ayın en yüksek seviyesi olan 47.115.905.863’e ulaştı” dedi. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap