En Büyük Arbitrum Alıcısı, Binance’ye 9,9 Milyon ARB Coin Transfer Etti!

En Büyük Arbitrum Alıcısı, Binance’ye 9,9 Milyon ARB Coin Transfer Etti!

Verileri analiz eden ve izleyen bir kripto para şirketi olan Lookonchain, Twitter’da önemli miktarda ARB coin’in Binance’e aktarıldığını duyurdu.

İşlem, 9.94 milyon ARB jetonunu transfer eden Arbitrum listesindeki en büyük ARB token alıcısı tarafından gerçekleştirildi. 17 milyon dolar değerinde ARB coin Binance’e kaydırıldı. Bu gelişme, ARB tokenlerine ve potansiyellerine ilgi olduğu için kripto topluluğunun dikkatini çekti.

Şu anda alıcının bu eylemi neden yaptığı bilinmiyor, ancak Mart ayının başlarından gelen raporlar, alıcının Binance’ten şaşırtıcı bir şekilde 5 milyon Arbitrum tokeni aldığını ortaya çıkardı, bu da yaklaşık 5,73 milyon $’a eşittir. Bu, alıcının portföyünü farklı coinlerle çeşitlendirmek isteyen kripto para piyasasında büyük bir yatırımcı veya tüccar olabileceğini gösteriyor.

Dünya çapındaki kripto para yatırımcıları ve tüccarları, Arbitrum ağının başlatılmasından bu yana ARB coinlerine büyük ilgi gösterdi. Ancak, ağın zorlukları da yok değil. Kısa bir süre önce Bucoinedir.com olarak, Arbitrum Network’ün resmi Twitter hesabının askıya alındığını bildirdik. Bunun nedeni, diğer rahatsız edici hesaplar süpürülürken yanlışlıkla resmi hesabında spam olarak işaretlenmesiydi.

Arbitrum topluluğu yakın zamanda 700 milyon ARB jetonunun hazineye iade edilmesine karşı oy vererek önemli bir karar aldı. Bu coinler, DAO tarafından Vakfa haksız yere tahsis edildi ve sonuç olarak topluluk bunları iade etmeyi seçti. Tahkim İyileştirme Önerisi 1.05 olarak bilinen bu öneri, topluluk içinde aktif olarak tartışıldı.

Son 24 Saatte ARB Fiyat Hareketi

CoinMarketCap’in verileri, ARB tokeninin son 24 saatte %0,66’lık bir fiyat artışıyla yükseliş hissi yaşadığını gösteriyor. Şu anda, ARB coinleri 1,65 dolardan işlem görüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap