En Zengin Anonim Bitcoin (BTC) Balinası Ne Yapıyor?

En zengin borsa dışı Bitcoin cüzdanı, kripto pazarındaki gerileme devam ederken BTC alışverişine devam ediyor.

En Zengin Anonim Bitcoin (BTC) Balinası Ne Yapıyor?

Bitcoin holdinglerinde iki kripto değişim cüzdanının arkasında üçüncü sırada yer alan cüzdan , geçen ay 4.816 BTC satın alarak bu süreçte 102 milyon doları aştı.

Haziran ayının üçüncü haftasında, bucoinedir.com olarak size bildirdiğimiz üzere söz konusu Bitcoin cüzdanı 127.873 BTC’ye sahipti Haziranın son haftasında, cüzdan çeşitli miktarlarda çok sayıda Bitcoin satın aldı ve toplamı 2.53 milyar dolar değerinde 132.189 BTC’yi biriktirdi.

Yazım sırasında, en son satın alma bugün balinanın 3.58 milyon dolar değerinde 186 BTC almasıyla gerçekleşti. Son birkaç gün içinde balina ayrıca sırasıyla 11,31 milyon dolar ve 16,94 milyon dolar değerinde 601 BTC ve 815 BTC aldı. Ay boyunca yapılan diğer alımlar 36 BTC ile 488 BTC arasında değişiyordu.

Balina, Haziran ayında yalnızca bir kez satış gerçekleştirdi ve bu sadece 500 BTC’ye sahipti. Yapılan satıştan sonra balina mislisiyle ekleme yaptı.

Haziran ayında IntoTheBlock , giga-balinaların sayısının yeni bir zirveye ulaştığını söyledi .

“Giga balinaları BTC varlıkları yeni bir rekor kırdı. 100.000’den fazla BTC’ye sahip kuruluşların sahip olduğu BTC miktarı Cuma günü yeni bir zirveye ulaştı.

776.000’den fazla BTC, son 30 günde %16’nın üzerinde büyüyen 100.000’den fazla BTC’ye sahip toplam 5 adres tarafından tutuluyor.”

Firma ayrıca daha küçük miktarlarda BTC sahiplerinin de biriktiğini belirtiyor .

Özellikle karides ve yengeç olarak bilinen küçük yatırımcıların son zamanlarda alımlarını artırdığı görülüyor.

1 BTC’den az olan adresler, 2022’de dikkate değer bir hızla BTC bakiyelerini biriktiriyor.

1 Ocak’tan bu yana karides ve yengeç yatırımcılar 113.884 BTC eklediler.”

Kaynak:  IntoTheBlock/Twitter

BTC an itibariyle 19.135 dolar fiyat bandında bulunuyor. Bazı kripto para uzmanlarına göre piyasa orta vadede bu döngüde kalmaya devam edebilir. Ateşimiz bulunuyor. Kripto paraların sadece fitile ihtiyacı var. ilerleyen zamanlarda youtube kanalımızda bu konuyla ilgili video yapılacaktır. Kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.