Enjin (ENJ)Coin, Yeni Gelişmelerin Eşliğinde 1 Hafta İçerisinde %18 Arttı!

Enjin (ENJ)Coin, Yeni Gelişmelerin Eşliğinde 1 Hafta İçerisinde %18 Arttı!

ENJ olarak bilinen blockchain tabanlı oyun firması Enjin’in yerel kripto para birimi , 7 Nisan’da fiyat artışı yaşadı. Gün içinde, kripto para birimi varlığı, 25 Şubat’tan bu yana en yüksek seviyesi olan 0,4958 dolara ulaştı. Günün en düşük seviyesi ise 0,4145 dolar.

Ayrıca, bu yazının yazıldığı tarihte Enjin Coin’in ticaret hacmi yaklaşık %1043 arttı. Belirli bir süre içinde takas edilen toplam kripto para sayısı, bir varlığın satın alınmasına veya satılmasına olan ilgi seviyesinin göstergesi olabilir. Volatilitedeki beklenmedik artışla birlikte, yatırımcılar muhtemelen durumdan yararlanmak için hızla harekete geçti.

Bu yazı itibariyle ENJ, CMC’ye göre önceki güne göre %18 artışla 0,4926 $’dan işlem görüyordu . Kripto para birimlerinin çoğunluğu piyasadaki son gün boyunca ya değer kaybetti ya da çok az kazandı. Bu yıl şu ana kadar Enjin %96.71 arttı.

Ekibin Temel Gelişmeleri

1 Nisan’da Enjin’in resmi Twitter hesabı, şirketin ileride gerçekten heyecan verici bazı şeylere “yaklaştığını” söyledi. Koleksiyonlar, jetonlar ve kirişler oluşturma prosedürünü basitleştiren yeni Enjin platformunun bir önizlemesini yayınladılar.

Yeni UI sistemi, oyun tasarımcılarının bileşenleri onaylamasına, dondurmasına, değiştirmesine ve silmesine de izin verecek. Nft.io pazarı da bu projenin heyecan verici bir parçası. Arkasındaki ekip şimdi yeteneklerini sergiliyor ve halktan girdi istiyor.

Bu alandan Efinity ile daha fazla entegrasyon ve NFT odaklı pazar yerlerinin tüm standart özellikleri için destek beklenebilir. Geliştirme ekibi ayrıca Mart ayında Enjin cüzdan uygulamasında yapılan değişiklikleride duyurdu. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap