EOS Coin, DWF Labs’tan 60 Milyon Dolar Yatırım Aldı!

EOS Coin, DWF Labs’tan 60 Milyon Dolar Yatırım Aldı!

DWF Labs, EOS ağına önemli bir yatırım yaptı. EOS coin, DWF Labs’tan 60 milyon dolarlık yatırım aldı. DWF Labs, EOS ağının genişlemesine ve kabul edilmesinin hızlandırılmasına katkı sağlamak amacıyla 45 milyon dolarlık EOS token satın alma sözleşmesi yaparak ve EOS tabanlı işletmelere ve projelere 15 milyon dolarlık bir taahhütte bulunarak destek veriyor.

EOS ağı, kurumsal sınıf EOS Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile Polygon, Binance Smart Chain ve Avalanche’ı geride bırakarak saniyede dört kattan fazla takas yapma kapasitesine sahip. 14 Nisan tarihinde EOS Network, bu sanal makineyi tanıtacak ve EOS ağına daha da fazla kabul ve benimsenme kazandıracak.

Bucoinedir.com verilerine göre, EOS coin fiyatı son 24 saat içinde %4,53 artarak 1,2643 $ seviyesine yükseldi. DWF Labs’ın EOS ağına yaptığı bu yatırım, EOS coin için büyük bir fırsat sunarken, EOS tabanlı projelerin geliştirilmesi ve benimsenmesi için de yeni kapılar açabilir. EOS, gelecekte kripto para piyasasının önemli projelerinden biri olarak öne çıkabilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap