Ethereum (ETH) Sahipleri Topladığının 2 Katını Elinden Çıkardı!

Kripto analitik platformu Santiment, köpekbalıklarının geçen yıl 6,13 milyar dolar değerinde Ethereum ( ETH ) biriktirdiğini söylüyor .

Ethereum (ETH) Sahipleri Topladığının 2 Katını Elinden Çıkardı!

Ancak piyasa analitik firması,  balinaların aynı zaman diliminde sahip oldukları ETH’lerin çoğunu elden çıkardığını söylüyor.

Santiment’e göre ETH köpekbalıkları geçen yıl 3.61 milyon ETH topladı, ancak balinalar bu miktarın iki katından fazlasını boşalttı.

“Ethereum’un büyük adresleri, tutulan arzlarını önemli ölçüde değiştirdi. 10-10.000 ETH tutan adresler, geçen yıl toplu olarak 3.61 milyon coin ekledi. Bu arada, 10.000-10.000.000 ETH’ye sahip adresler, aynı zaman diliminde toplu olarak 9.43 milyonu düşürdü.”

Ethereum, yazı yazılırken 1.699 dolardan işlem görüyor.

Santiment ayrıca , Credit Suisse’in ayakta kalmak için İsviçre Ulusal Bankası’ndan 54 milyar dolara kadar borçlanacağını söylemesi de dahil olmak üzere, kripto tartışmalarına bankacılık krizinin hakim olduğunu söylüyor .

“Credit Suisse’in 54 milyar dolarlık can suyu kredisini güvence altına almasıyla birlikte, kripto forumları meydana gelen çeşitli bankacılık krizlerine yakından bakıyor. İleriye dönük yasalar ve politikalar, kripto para biriminin gidişatı üzerinde dramatik bir etkiye sahip olabilir.”

Piyasa analitik firması, Bitcoin ( BTC ) kullanımının, bankacılık krizine ve piyasalardaki oynaklığa rağmen çok fazla büyüme kaydettiğini belirtiyor .

“Bitcoin’in ağ büyüme hızı, şu anda kripto pazarlarındaki öngörülemeyen oynaklığa rağmen gelişiyor. Son iki ayda, BTC adreslerinin toplam miktarı nispeten kısa bir süre içinde %3,95 artışla 1,71 milyon arttı.”

Bitcoin, yazı yazarken 24.958 dolar değerinde.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap