Fantom (FTM) Coin, Yeni Bir Ödeme Altyapısı Geliştiriyor!

Fantom (FTM) Coin, Yeni Bir Ödeme Altyapısı Geliştiriyor!

Fantom blok zincirinin kurucu ortaklarından Andre Cronje, Twitter’da yaptığı bir sohbette, şu anda yeni bir kripto ödeme altyapısı projesi üzerinde çalıştığını açıkladı. Cronje ayrıca ürünün kapalı beta sürümünün kullanıma sunulduğunu da paylaştı.

Özellikle, Fantom kurucusu, kripto meraklısı Michael Egorov’un Twitter’da bir İngiliz bankası olan Revolut’taki banka hesaplarının kripto para birimlerine dahil olduğu için kapatıldığından şikayet etmesinden sonra güncellemeyi açıkladı.

Egorov, “Benden fon kaynağının kripto para olduğuna dair bilgi aldıktan sonra kişisel ve ticari hesaplarımı kapattılar” diye tweet attı, “onlar gelecek değiller” diye sözlerini bitirdi.

Bir karta mı, yoksa sadece ödemelere mi ihtiyacınız var? İkincisi ise, sizi kapalı betamıza ekleyebilirim. 2023’ün sonuna kadar kullanıma sunulacak olan if kartı, bu yıl içinde halka açık kripto dostu banka.-

Andre Cronje (@AndreCronjeTech) 21 Nisan 2023

Ek olarak Cronje, geliştirilmekte olan kripto altyapısının, ülkedeki düzenleyici kısıtlamalar nedeniyle ABD vatandaşları tarafından kullanılamayacağını söyledi. Projenin lisanslanması ve müşterini tanı (KYC) prosedürlerinin olmaması olasılığı sorulduğunda, Cronje bunun standart bir bankacılık lisansı olacağını söyledi. “KYC’den kaçınamayız,” diye ekledi.

Bu yeni gelişmenin kripto ödeme endüstrisine daha fazla esneklik getirmesi ve insanların geleneksel finansal sistemlerde yer alan hantal süreçler hakkında endişelenmeden dijital varlıklarla işlem yapmasını kolaylaştırması bekleniyor.

Fantom kurucusu, projenin beklenen lansman tarihi hakkında pek fazla ayrıntı vermezken, birçok kripto meraklısı kapalı Beta’ya eklenmek istediği için tweet’i kripto topluluğunda ilgi uyandırdı.

Fantom, merkezi olmayan uygulamaların (dApp’ler) ve dijital varlıkların verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanmış, yüksek hızlı işlemlere odaklanan bir blockchain platformudur. Fayda coini olan FTM, 1,2 milyar doları aşan pazar payıyla en önemli kripto paralar arasında yer alıyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap