Fintech devi Revolut, Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu!

Fintech devi Revolut, Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu!

Düşüşler devam ederken, altcoinler benimsenme oranlarını artırmak ve kendilerini geliştirmek adına çeşitli ortaklıklar kuruyor. Bu kripto paralardan biride Polkatot. Fintech devi Revolut, Polkadot’un Web3 Vakfı ile ortak eğitim girişimleri başlattığını duyurdu. Yapılan bu ortaklık ile beraber Revolut, ‘Öğren ve Kazan’ eğitim kurslarının başlattı. Detaylandırmak gerekirse yeni kurslar Polkadot ile birlikte tasarlanmış olup söz konusu program, kursları tamamlayan ve kursun sonundaki sınavı geçen öğrencilere 15 dolara kadar ödül verecek.

Finansal hizmet platformu Revolut, konuya yönelikşu açıklamaları yaptı.

Kripto alanına girmekle ilgilenen insanlar var ancak başlamak için araçlardan yoksunlar. Bu kripto öğrenme programı, şu anda piyasa değeri açısından on birinci kripto para birimi olan DOT’a dayalı ödüller sunarak kullanıcıları teşvik etmenin bir yoludur:

Revolut daha önce onlarca çalışanını milyoner yaptı

Avrupalı start-upları inceleyen ve analiz eden Sifted’ın,  İngiltere’nin İngiltere’nin ticari sicil kayıt ve yönetim otoritesi olan Companies House verilerine dayanarak yaptığı analize göre, İngiltere menşeli finansal teknoloji şirketi Revolut’un sadece kurucuları ve yatırımcılarının değil, aynı zamanda en az 76 eski ve mevcut çalışanı da Revolut’ta hisse sahibi olarak milyoner oldular.

76 çalışanın milyoner olması büyük bir başarı olsa da, yakında milyoner çalışan sayısı Revolut’un İngiltere kamu kayıtlarının yalnızca opsiyonlarını gerçek hisselere dönüştürmüş olan yatırımcıları listelemesi nedeniyle, daha da artabilir.

Bu nedenle, Martin Gilbert gibi yönetim kurulu üyeleri de dahil olmak üzere, kullanılmamış büyük öz sermaye paketlerine sahip olanlar hesaba katıldığında, Revolut’un milyoner çalışan sayısı 100’ün üzerinde olabilir.

Her türlü gelişmeden anında haberdar olmak için YoutubeTwitter ve Telegram kanalımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
internet-computer-1-e1620728933270

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.