Floki Coin Ödemeleri, Artık Twitter, Reddit ve Discord Üzerinde Etkinleştirildi.

Floki Coin Ödemeleri, Artık Twitter, Reddit ve Discord Üzerinde Etkinleştirildi.

Viral memecoin FLOKI artık çeşitli sosyal medya platformlarında (Twitter, Discord, Reddit, GitHub ve Twitch) bir ödeme seçeneği. Bu entegrasyon, Solana tabanlı bir kripto ödeme platformu olan Pip tarafından etkinleştirildi.

Pip, kullanıcıların web siteleri ve sosyal medya platformlarında Floki ödemelerini başlatmak için benzersiz Web3 ID etiketleri – “username@floki” – edinmelerine olanak tanır.

Son zamanlarda memecoin projesi, Floki Cards’ın (visa ve mastercard benzeri card) 1. aşamasını kullanıma sundu.

Birinci çeyrek, memecoin projesi için önemli kilometre taşları oldu. 

Özellikle, Crypto.com ve Bybit exchange (kalıcı olarak) gibi son zamanlarda popüler borsa listeleri aracılığıyla kripto yatırımcılarından büyük beğeni topladı. 

Şaşırtıcı bir şekilde memecoin, CoinMarketCap’te Q1’23’ün en çok görüntülenen metaverse projeleri listesinin de başında yer aldı .

 Tüm görüntülemelerin %36,44’ünden fazlasını yakaladı. Not etmek gerekirse, proje yerel metaverse ekosistemi “Valhalla”yı çalıştırıyor. Bu nedenle Viking temalı memecoin’in genişlemesi ve benimsenmesi yükseliş eğilimi gösteriyor. Ancak Floki Inu fiyatı son 24 saatte %1,84 düştü. CoinMarketCap’e göre , basın zamanında memecoin 0,00003395 dolardan işlem görüyordu. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap