FLoki Inu (FLOKI), Altın Onay Kazanan İlk Meme Coin Oldu!

FLoki Inu (FLOKI), Altın Onay Kazanan İlk Meme Coin Oldu!

Floki Inu ekosistemi resmi Twitter hesabı, altın onay damgası kazandı. Bir Twitter hesabındaki altın onay damgası, genellikle işletme organizasyonu hesabı anlamına gelir. Dikkat çekici bir şekilde, Floki, bu damgayı alan ilk ve tek köpek temalı kripto ekosistemidir. Elon Musk’ın favorisi Dogecoin’in yanı sıra, Shiba Inu ve BabyDogeCoin gibi diğer meme tokenleri de yalnızca mavi onay damgasına sahiptir.

Floki Inu organizasyonu tarafından düzenlenen, 37.000 dolarlık bir ödül havuzu olan guerilla pazarlama yarışmasının ikinci aşaması olan FlokiUltras 2.0 duyurusuyla birlikte, ağdaki etkileşim artış gösterdi. Altın onay damgasıyla ilgili tweet de, 4/20’deki bir etkinliğe işaret etmektedir.

Haftanın başından bu yana, kripto piyasası, shiba inu doge temasında olmayan yeni meme tokenlerin ortaya çıkışına tanık oldu. PEPE ve MOJAK gibi tokenlar, mevcut memecoin’lerin yerine geçme iddiasıyla kendilerini tanıtıyorlar.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap